«

Atnaujinta programa !

1 diena: Vilnius – Zgorzelec (990 km)

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Zgorzelec – Bambergas (385 km) – Saarbrucken (400 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į "septynių kalvų" ir alaus miestą Bambergą. Ekskursija po senamiestį: senoji rotušė, Katedra su paslaptinga Bambergo raitelio skulptūra, Senoji ir Naujoji rezidencijos, miesto panorama nuo Rožių sodo terasos, Šv.Mykolo bažnyčia ir buvęs benediktinų vienuolynas, romantiškasis žvejų rajonas "mažoji Venecija". Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Saarbrucken – Paryžius (400 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Paryžių. Apžvalginė ekskursija po miestą: Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Lotynų kvartalas, Sorbona, Panteonas, Liuksemburgo sodai, Tiuilri sodai, Vandomo aikštė,  Opera, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. *Pasikėlimas į Paryžiaus simbolį – Eifelio bokštą. Vakare *plaukimas laivu Senos upe. Nakvynė viešbutyje. 

4 diena: Paryžius
Pusryčiai. Didžiausias ir labiausiai lankomas pasaulyje meno muziejus – *Luvras, buvusi tvirtovė ir Prancūzijos karalių rezidencija. Parfumerijos muziejus, užburiantis kvapų aromatais. *Invalidų rūmai, kurių katedroje ilsisi imperatoriaus Napaleono palaikai arba garsaus prancūzų skulptoriaus *O.Rodeno muziejus.  Ekskursija po bohemiškąjį Monmartrą: „Mulen Ružas“, Šventosios širdies bazilika, didingai iškilusi miesto horizonte, bohemiečių dailininkų Meka – Tertre aikštė, vynuogynas, senasis kabaretas “Vikrusis triušis”. Pageidaujantiems, pagal galimybę,  garsiojo **“Mulen Ružo“ kabareto lankymas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Paryžius – Šamboro pilis (180 km) – Šenonso pilis (55 km) – Ambuaso pilis (15 km) – Laval (200 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į Luaros slėnį. Aplankomas prancūzų renesanso šedevras – *Šamboro (Chambord) pilis, pati žymiausia ir pati didžiausia Luaros slėnio pilis. Vykstama į *Šenonso (Chenonceaux) pilį, pastatyta ant Šero upės. Upėje atsispindi nepaprasto grožio pilies architektūra. Ši pilis susieta su daugybės moterų romantiškais likimais. Lankoma  *Ambuaso (Amboise) pilis, kurios teritorijoje palaidotas genialusis Leonardas da Vinčis. Esant galimybei – Luaros slėnio *vynų degustacija. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje. 

6 diena: Laval – Brea salos – Sen Malo (150 km)
Pusryčiai. Iš Arkuest  iškyšulio *keltu keliamės į Brea salas, tarpusavyje sujungtas nedideliu tiltu ir apsuptas daugybės mažų salelių. Tai ne tik viena gražiausių Bretanės vietų, bet ir draustinis, kuriame auga daugybė retų lauko gėlių, gyvena įvairūs  paukščiai, liejasi sodų, jūros, uolų spalvos. „Išvykti, vadinasi truputį numirti“– sakydavo vienas prancūzų poetas, kiekvieną kartą sunkiai palikdamas šį mažą žavių salų pasaulį. Išvykstama į buvusį turtingų pirklių ir piratų miestą Sen Malo. Pasivaikščiojimas ant miestą juosiančios gynybinės sienos, nuo kurios atsiveria fortų, salų ir  Atlanto vandenyno panorama. Laisvas laikas mieste, kurio metu galima įsigyti suvenyrų, paragauti šiuose kraštuose populiarių blynelių – krepų ir galečių, paragauti austrių. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje. 

7  diena: Sen Malo – Sen Mišelis (50 km) – Etretat (240 km) – Amiens (180 km)
Pusryčiai. Vykstama į *Sen Mišelį, turistų ir piligrimų Meką. Xa. ant galingos, prie vandenyno stūksančios uolos buvo pastatytas benediktinų vienuolynas. Atskirtas nuo visų, Sen Mišelis ilgai išlaikė savitą dvasinį pasaulį. Sen Mišelyje – pati didžiausia potvynių ir atoslūgių amplitudė Europoje. Keliaujama per Normandiją, garsėjančią savo kaimišku peizažu ir turtinga istorija. Išvykimas į nedidelį Etretat kurortą, garsėjantį įspūdingomis uolomis. ‚‚Jei norėčiau savo draugui pirmą kartą parodyti jūrą, pasirinkčiau Etretat‘‘ –  taip apie šią vietą yra pasakęs vienas prancūzų rašytojas. Pasivaikščiojimas po miestelį įspūdinga uolėta pakrante. Pakilimas į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria vandens, miestelio, uolų panorama. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Amiens – Antverpenas (260 km) – Magdeburgas (600 km)    
Pusryčiai. Išvykimas į antrą pagal dydį Belgijos miestą Antverpeną: seniausią miesto istorijos dalį menanti miesto pilis, mėsininkų namas, flamandų renesanso stiliaus rotušė, Grote Markt aikštė, baroko epochos dailininko Rubenso namas, Dievo Motinos katedra, puošta 123 m aukščio bokštu. Kelionė per Belgija, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

9 diena: Magdeburgas – Vilnius (1130 km)
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

 

 

 

 

 

 


       
       
       
       
       
       
       

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,  
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 8 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,

Pastabos:
• TOP kaina siūlomų kelialapių skaičius yra ribotas,
• vaikai (asmuo iki 12 m.), senjoras (asmuo virš 65 m.),
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 100 EUR),
• **Mulen Ružo kabareto lankymas užsakomas iš anksto (apie 110 EUR).
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.