«

Aktyvus poilsis ! 

1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Zalcburgas (450 km) – Zell am See (110 km)
Pusryčiai. Išvykimas į muzikos miestą Zalcburgą. Pažintis su miestu: spalvingi Mirabelės sodai, Getreidegasse gatvelė, Rezidencijos aikštė, didinga Zalcburgo katedra, Šv. Petro vienuolynas ir kapinaitės, Festivalių rūmai. Laisvo laiko metu – *V.A.Mocarto gimtojo namo lankymas arba *pasikėlimas funikulieriumi iki tvirtovės apžvalgos aikštelės, arba vyskupo Volfo Dytricho fon Raitenau mauzoliejaus lankymas. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

 

 

 

3 diena: Zell am See – Kaprunas (10 km) – Krimmler krioklys (55 km)
Pusryčiai. Išvykimas į kalnų kurortą Kapruną. *Keltuvu keliamasi į Alpių kalnų centrą (2452 m) ir į apžvalgos aikštelę ant Kitzsteinhorno kalno šlaito (3029 m), kur net vasarą galima sutikti kalnų slidininkus. Pagal galimybę, esant geram orui, įkopiama į Kitzsteinhorn viršūnę (3203 m). Išvyka prie įspūdingo, aukščiausio Europoje – *Krimmler krioklio, kurio kritimo aukštis 380 m. Žygiuojant panoraminiu keliu iš apžvalgos aikštelių galima į krioklį pažvelgti iš įvairių pusių. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

 

 

 

 

4 diena: Zell am See – Grossglockner (60 km) – Bad Gašteinas (90 km) 
Pusryčiai. Aukštojo Tauerno *panoraminis kalnų kelias vedaGrossglockner (3798 m), aukščiausios Austrijos viršukalnės, link. Pakilus iki imperatoriaus Franco Jozefo aukštumos (2369 m), galima gėrėtis puikia kalnų panorama, stebėti Alpių gamtą. Apačioje – didžiausias EuropojePasterze ledynas, kuris pasiekiamas pėsčiomis arba *funikulieriumi. Čia galima grožėtis ne tik didžiausiu ledynu Austrijoje ir Rytų Alpėse, bet ir stebėti Alpėse gyvenančius švilpikus. Taip pat galima aplankyti Aukštojo Tauerno nacionalinio parko muziejų, senųjų automobilių ekspoziciją, pasivaikščioti panoraminiu tuneliu. Vakare išvykimas į terminių vandenų ir kalnų kurortą Bad Gašteiną, kur jūsų lauks maudynės *Bad Gašteino terminiuose baseinuose ir pirtyse. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

 

 

 

 

5 diena: Zell am See – Lichtenšteino tarpeklis (55 km) – Hohenverfeno pilis (25 km) – Brno (480 km)
Pusryčiai. Vykstama į legendomis apgaubtą *Lichtenšteino tarpeklį. Šis 300 m gylio tarpeklis – tūkstantmečiais trukusios kovos tarp vandens ir uolų rezultatas. Išvykimas į didingą *Hohenverfeno pilį. Tai milžiniška tvirtovė, įsikūrusi Salzach slėnyje, buvusi XI a. Archivyskupijos gynybinė pilis. Čia atsiveria nuostabi kalnų panorama, įspūdingi gamtos vaizdai. Ši pilis garsėja paukščių pasirodymais pilies kieme. Esant galimybei bus galima stebėti vieną iš pasirodymų. Kelionė per Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

6 diena: Brno – Vilnius (1040 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare sugrįžimas į Lietuvą.

 

 

 

 

 


       
       
       
       
       
       
       

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• medicininių išlaidų draudimas asmenims iki 65 m.

Pastabos:
• TOP kaina siūlomų kelialapių skaičius yra ribotas,
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 110 EUR),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.