«

Dar daugiau nemokamų išvykų ! 

Poilsis prie jūros ! Puikūs atsiliepimai ! 


1 diena: Vilnius – Znojmo (1100 km)

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Znojmo – Ptuj (370 km) – Šibenikas (400 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Ptuj – spalvingą Slovėnijos miestelį, garsėjantis savo vynais ir terminiais baseinais. Ekskursija po miestą: rotušė, Floriano kolona, *Ptuj pilis. Pagal galimybę *vyno degustacija. Kelionė per Kroatiją. Atvykimas į kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė.

3 diena: Krka krioklių nacionalinis parkas – Splitas (80 km) – Trogiras (30 km) – Šibenikas (40 km)
Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems siūloma visos dienos nemokama išvyka į Krkanacionalinį parką, Splitą ir Trogirą (vietoje mokama už įėjimą į objektus (*) ir už vietinių gidų paslaugas). Krka krioklių *nacionalinis parkas užima 109 kv.km plotą ir aprėpia beveik visą karstinę Krka upės teritoriją. Čia gamtos mėgėjai gali džiaugtis nuostabiais vaizdais. Toliau vykstama į Splitą. Ekskursija po miestą, kuriam jau daugiau kaip 2000 metų. Šiame mieste ne kartą keitėsi šeimininkai ir kiekvieni iš jų kažką paliko architektūroje. Pagrindinė miesto įžymybė – Romos imperatoriaus *Diokletiano rūmai, *Katedra, *Jupiterio šventykla, miesto vartai, rotušė ir Narodni aikštė. Vykstama į Trogirą,  miestą, įkurtą dar prieš Kristų, vadinamą Dalmatijos perlu. Didžioji miesto dalis yra saloje, apsupta sienos. Su žemynu ją jungia nedidelis tiltelis. Pasivaikščiojimas po salą, *aplankoma Šv. Lauryno katedra, Čipiko rūmai, lodžija, laikrodžio bokštas, rotušė, *Jūros vartai. Grįžtama į kurortą. Nakvynė.         

4 diena: Kornati salų nacionalinis parkas – Šibenikas  
Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems išvyka *laivu įKornati salų nacionalinį parką– vieną gražiausių parkų Europoje. Kornati salųarchipelagą sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Toliau vysktama į Šibeniką – vieną iš pagrindinių Kroatijos renesansinės epochos centrų, įsikūrusį prie Krkos upės žiočių. Miestas garsėja savo renesansine Šv.Jokūbo *katedra, statyta XV-XVI a. ir įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Katedros statyboms buvo naudojamas tik vietinis akmuo. Grįžtama į kurortą. Nakvynė.          

5 diena: Dubrovnikas
Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Dubrovniką – miestą tvirtovę, garsų savo istorija bei kultūros paminklais, ilgą laiką buvusį nepriklausoma respublika, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šis turistų mėgstamas miestas dar vadinamas Viduržemio jūros perlu. Pasivaikščiojimas išlikusia *viduramžių siena, kuri yra miesto simbolis. Aplankoma miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, kurioje saugoma paauksuoto sidabro šventojo skulptūra, išlikusi po žemės drebėjimo, apžiūrimi Kunigaikščio rūmai, Laikrodžio bokštas, Šv.Mergelės Marijos katedra su išlikusiais Dalmatijos dailininkų paveikslais ir Dubrovniko respublikos lobynu, Pranciškonų vienuolynas ir viena iš *trijų seniausių Europoje vaistinių, pasivaikščiojimas pagrindine pėsčiųjų gatve. Grįžtama į kurortą. Nakvynė.          

6 diena: Paklenicos nacionalinis parkas (170 km) – Zadaras (40 km) 
Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūloma visos dienos **išvyka į seniausią Kroatijoje Paklenicos nacionalinį parką ir Zadarą. Paklenicos nacionaliniame parke glūdi pati didžiausia viso Velebito karstinių formų įvairovė, kanjonai ir slėniai kerta kalnus. Parke gyvena daug paukščių: grifai, sakalai, pelėdos, pilkieji ereliai, didieji apuokai. Čia randama daugiau negu 4000 gyvūnų rūšių. Pasivaikščiojimas kalnų takeliais  besigrožint nuostabia gamta. Pageidaujantiems surengiamas *piknikas su kepta mėsa, bulvėmis ir nacionaliniais kroatiškais gėrimais. Toliau vykstama į Zadarą – vieną seniausių Kroatijos miestų, kurio architektūrą įtakojo romėnai: sausumos vartai ir sienos, kuriuos puošia Venecijos valdžios simboliai, Išvadavimo aikštė su romėnine kolona, Liaudies aikštė su miesto rotuše ir Miesto sargybos rūmais, Forumas – pagrindinė senovės romėnų aikštė, Šv. Donato bažnyčia – bizantinės architektūros perlas, statytas IX a. romėnų forumo vietoje. Grįžtama į kurortą. Nakvynė.               

7 diena: Podgora – Plitvicos nacionalinis parkas (290 km) – Znojmo (580 km) 
Išvykimas į legendomis apipintą unikalų *Plitvicos nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Šiame parke buvo filmuojama dauguma filmų apie indėnus su žymiuoju aktoriumi Gojko Mitičiumi.  3–4 val. žygis besigrožint daugybe įvairiausio dydžio krioklių, jungiančių ežerus. Plaukimas laivu viename iš ežerų. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje. 

8 diena: Znojmo – Vilnius (1100 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare sugrįžimas į Lietuvą.


       
       
       
       
       
       
       

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,  
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• 5 nakvynės Kroatijoje prie Adrijos jūros apartamentuose (du atskiri miegamieji, bendras dušas, tualetas ir virtuvėlė).

Pastabos:
• TOP kaina siūlomų kelialapių skaičius yra ribotas,
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir gidų paslaugas Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus ir vietinių gidų paslaugas Trogire, Splite ir Dubrovnike papildomai mokama kelionės metu (apie 160 EUR)  
• **ekskursija į Dubrovniką vyksta susirinkus 15 žmonių grupei (apie 38 EUR), 
• **ekskursija į Paklenicą ir Zadarą vyksta susirinkus 15 žmonių grupei (apie 35 EUR), 
• Kroatijoje mokamas kurorto mokestis – 1 EUR/ 1d.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.