«

Atnaujinta programa ! 

Puikūs atsiliepimai ! 

1 diena: Vilnius – Dvur Kralove (980 km)

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena: Dvur Kralove (35 km) – Trosky pilis (50 km) – Detenice pilis (55 km) 
Pusryčiai. Išvykstame į Dvur Kralove mieste esantį  žymiausią ne tik Čekijoje, bet vieną žymiausių Europoje Safario parką, įsikūrusį 73 ha teritorijoje. Čia gyvena daugiau nei 2300 gyvūnų. Važiuodami *safari autobusu,  stebėsime laisvai besiganančius gyvūnus iš arčiau. Pamatysite ne tik antilopių ir zebrų bandas, bet jei lydės sėkmė - liūtus ir gepardus. Margaspalvių paukščių įvairovė nustebins net aplankiusius daugelį zoologijos sodų. Toliau vykstama į vieną žymiausių Čekijos pilių – Trosky pilį, stovinčią ant dviejų smiltainio uolų, vadinamų Paba ir Baba (Senė ir Mergelė). *Užkopus ant XIV a. statytos gynybinės tvirtovės sienų, atsiveria nuostabi „Čekų rojaus“ nacionalinio parko panorama. Vykstama į baroko šedevrą – Detenice pilį, šimtmečius skaičiuojančią nuo XIV a. Ekskursija po *pilį, turinčią 14 menių: baroko ir renesanso sienų tapyba, unikali maltos riterių ginklų kolekcija. Lankoma *čekiško alaus darykla, kuri anksčiau buvo pagrindinis pajamų šaltinis dvaro išlaikymui. Sužinosime kaip „gimsta“ žymusis čekiškas alus. *Vakarienė dvaro smuklėje, kurios metu ragaujama nacionalinių patiekalų ir stebimas viduramžių personažų pasirodymas, paliksiantis įspūdį kiekvienam. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena: Detenice – Čekijos Rojus (20 km) – Melnikas (75 km) – Praha (40 km)
Pusryčiai. Išvykstama į žavingą gamtos kampelį – nacionalinį parką „Čekijos Rojus“, kur susilieja nuostabios smiltainio uolų ir tarpeklių panoramos. Pasivaikščiojimas *Prachovske skaly smiltainio uolų masyvo pėsčiųjų takais, užkopiant į apžvalgos aikšteles, nuo kurių atsiveria nepakartojami uolų vaizdai. Imperatoriškojo tako grožis ilgam išliks kiekvieno, jį praėjusio, atmintyje . Atvykimas į Melniką. *Karališkosios Melniko pilies, kurioje šiuo metu šeimininkauja kunigaikščių Lobkovicų palikuonys, lankymas. Šalia rūmų esančios Šv. Petro ir Povilo bažnyčios kriptoje yra sukurti * „kaulų namai“. Pagal galimybę – *vynų degustacija gotikiniuose pilies rūsiuose. Išvykimas į Prahą. Vakare, esant galimybei – nepakartojamas *„grojančiųjų“ fontanų spektaklis, kuriame susilieja muzika, šviesų žaismas ir vandens šokis. Nakvynė viešbutyje.

 

 

 

4 diena: Praha – Vilnius (1090 km)
Pusryčiai. Ekskursija po Prahą: Strahovo vienuolynas, Loretos ir Hradčany aikštės, buvę *Karalių rūmai – Prahos Hradas (pilis), Šv.Vito katedra, *Šv. Jurgio bazilika, *Auksinė gatvelė. Kairiąjame Vltavos upės krante išsidėstęs buvęs Prahos aristokratų rajonas Mala Strana, gražiausia miesto barokinė Šv. Mikalojaus bažnyčia, Valenšteino rūmai ir sodai, romantiškoji Kampos sala, žymiausias Prahos simbolis – Karolio tiltas, Respublikos aikštė, besišliejanti prie senųjų miesto rajonų; Parako vartai, pradėti statyti Vladislovo Jogailaičio; Celetna gatvė, vedanti į Senojo miesto aikštę su garsiuoju Orloj laikrodžiu. Prahos žydų rajonas – Jozefovas, Kryžiuočių aikštė. Laisvas laikas. Išvykimas į Lietuvą. Naktis autobuse.

5 diena: Vilnius
Sugrįžimas į Lietuvą.

 

 


       
       
       
       
       
       
       

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• medicininių išlaidų draudimas asmenims iki 65 m.

Pastabos:
• TOP kaina siūlomų kelialapių skaičius yra ribotas,
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 80 EUR),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.