«

 

GARDALENDAS – VERONA - VENECIJA


 
VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!

GARDALENDAS - VERONA - VENECIJA

VIENA - VERONA - GARDALENDAS - VENECIJA

 

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai. Prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su Austrijos sostine Viena: Šv. Stepono Katedra, „Hofburgas" - buvusi Habsburgų rezidencija; Vienos opera, Rotušės aikštė, paminklai J. Štrausui ir V.A. Mocartui, Austrijos parlamentas, Šv. Karolio bažnyčia. Laisvas laikas puodeliui kavos. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vakare atvykstate į viešbutį prie Veronos. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į romantišką šiaurinės Italijos miestą Veroną. Jus sužavės Veronos senamiestis: siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais, Arenos amfiteatras (I a.), buvęs antikinis forumas - Erbe aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas, Veronos katedra, Šv. Anastazijos bažnyčia. Norintys geriau susipažinti su Veronos įžymybėmis, aplankyti muziejus, lieka mieste. Ištroškę pramogų, vyksta į Gardalendo parką. *GARDALENDAS - Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje" tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu, jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe - tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste, nusileidę į paslaptingą kanjoną, staiga prarasite laiko pojūtį. „Adrenalino šalyje" būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, apledėjusiu traukiniu aplėksite visą Vrangelio salą, bėgdami nuo suerzinto mamuto. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Kvapą atgausite spalvingoje, išmonės ir netikėtumų kupinoje Fantazijos šalyje. Čia net 13 atrakcionų: Piterio Peno laivas, Magiškas kambarys, Pasakų pasaulio ekspresas, išdykę kavos puodeliai, didžiulis pasakų medis, po kurį laipiodamas rasi ir kambarėlių, ir slėptuvių; net keli apžvalgos traukinukai. Gėlių jūra, puošnūs parko takeliai, egzotiškų sodinukų labirintai, nuostabūs ežerai ir smaragdinis dangus virš galvos padės suprasti, kaip atrodo rojus. Vykatate į viešbutį Italijoje. Nakvynė.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.


5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.


Kaina 929 LTL (269 EU)
Vaikui iki 12 m. 899 LTL (260 EU)

Priemoka už vienvietį kambarį - 310 LTL (90 EU)

 

Kelionės datos
2013 06 20 - 06 24
2013 07 10 - 07 14
2013 07 24 - 07 28

 

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 100 Lt.

• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 45 EUR.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 310 LTL (90 EU) asmeniui.

 

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.