«

DISNEILENDAS – SERENGEČIO SAFARIO PARKAS

  
 

 DISNEILENDAS - SERENGEČIO SAFARIO PARKAS

PARYŽIUS - DISNEILENDAS - SERENGETIS

 

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Įdomios istorijos, konkursai, varžybos, prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Paryžiaus.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys - Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, prabangioji Ch. Garnier Opera, Fragonard kvepalų muziejus. Vakare plauksite *laivu Senos upe, klausysitės prancūziškų dainų, grožėsitės tikrai karališku miestu. *Pasikelsite į Eifelio bokštą ir iš aukštybių apžvelgsite Paryžių. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS - įkūnyta Volto Disnėjaus svajonė. Vaikų rojus žemėje, kur viskas galima, skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų, karuselių, spalvingų grožybių... Ir visa tai skirta tau!
Ženkite pro vartus ir pažiūrėkite, kuo virto suaugusio žmogaus svajonė grįžti vaikystėn ir patobulinti Pasaulį. Pagrindinėje gatvėje puikuojasi Disnėjaus laikų ledainė, malūnininko užeiga, atvira saldumynų kepėjo virtuvė. Tik žingsnis į šoną - ir tu jau kitoje pasakų šalyje. Atversta milžiniška pasakų knyga kviečia į atrakcioną "Taikusis kruizas". Tai kelionė valtimi po žymiausių pasakų pasaulį. Tarp mažučių namelių, pilaičių ir sodų laksto gyvi triušiukai, o Ledo karalienės pilį ir vidurvasarį dengia sniegas. Dar žingsnis - ir tu jau kosminio laivo pilotas, bandantis išgelbėti planetą; povandenio laivo kapitonas, nardantis koralinių rifų labirintais; lenktynininkas, skriejantis greitkeliu Nr. 66. Įveiki baimes, dardėdamas traukinuku Didžiojo Griaustinio kalnais ir kanjonais, išrėki susikaupusį jaudulį, nusileidęs į 999 vaiduoklių pilies požemius... 
Disneilendas - tai vieta, kur vaizduotė išskleidžia savo sparnus: mažiems ir dideliems, jauniems ir seniems - tai laimingiausia vieta žemėje! Kupini įspūdžių 21:00 val. išvykstate Vokietijos link. Saldus miegas garantuotas! Naktis autobuse.

 

5 DIENA. Ryte atvykatate į *Serengečio safario parką. SERENGEČIO SAFARIS - tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiatės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km. trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai - krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris - tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas... Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Vakare išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare - naktį grįžtate į Lietuvą.

 

 
Kaina 999 LTL (289 EU)
Vaikui iki 12 m. 969 LTL (281 EU)

 

Kelionės datos 
2013 06 22 - 06 27
2013 07 13 - 07 18 
2013 08 03 - 08 08  
2013 08 20 - 08 25
 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota 
• Kelionė autobusu.
• 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose. 
• Ekskursinė programa. 
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
Kuro mokestis - 100 LTL (29 EU).
• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 94 EUR suaugusiems, apie 78 EUR vaikams iki 12 m.).
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį ( neatsiradus su kuo sugyvendinti) - 315 LTL (91 EU).

 

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Iš Disneilendo išvykstame 21:00 val.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.