«

LEGOLENDAS - HEIDĖS PARKAS

 

 

LEGOLENDAS - HEIDĖS PARKAS

 

VISMARAS - VONEMARO VANDENS PARKAS - LEGOLENDAS -HEIDĖS PARKAS

 

2013 06 18 - 06 22
2013 07 02 - 07 06
2013 07 16 - 07 20
2013 07 30 - 08 03
2013 08 13 - 08 17
2013 08 20 - 08 24

 

 1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Žaidimai, viktorinos, konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Atvykstate į Vismarą - seną Hanzos miestą, kurio gatvės - sustingę viduramžių paveikslai. Senamiestyje daug žymių architektūros paminklų: Vandens vartai, Šv. Mergelės Marijos ir Šv. Mykolo bažnyčios, Rotušė, „Senasis švedas". Turgaus aikštė, apsupta renesansinių ir barokinių pastatų, tokia graži, kad labiau panaši į scenos dekoraciją nei į realų paveikslą. Susipažinus su Vismaro senamiesčiu, poilsis *VONEMARO vandens parke: baseinai su dirbtinėm bangom, įvairaus sudėtingumo nusileidimų takeliai, „Išprotėjusi upė", sūkurinės vonios, uolų grotos, soliariumai ir saunos. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Daniją. Pagaliau *LEGOLENDAS! Tai visos šeimos laisvalaikio parkas, suręstas iš 58 mln. lego kaladėlių. Jei sudėtume jas į vieną eilę, atstumas būtų kaip nuo Bilundo iki Veronos. Aštuonios skirtingos parko šalys, 90 atrakcionų, 16 parduotuvių, 7 restoranėliai - visa tai jungia pagarba šeimai, meilė vaikams, lego kaladėlė ir jos kūrybinės galimybės. Žengi į "Mini miestą" ir tampa aišku: lego net suaugusius žmones gali įkvėpti didingiems kūriniams. Čia 150 kartų sumažinti Danijos kaimeliai, garsiausi rūmai, pilys, pagodos, žymiausi miestų kvartalai. Kitas atrakcionas - ramus plaukimas mini valtimis, stebint UNESCO saugomus pasaulio architektūros šedevrus, - visiškai tolygus naujo pasaulio stebuklo atradimui. Visai greta vairavimo mokykla su tikrais elektromobiliais, kelio ženklais nužymėtomis gatvėmis, traukinių pervaža ir legolendiškom vairavimo teisėm. „Legoredo" indėnų mieste tapsite aukso ieškotojais, kanoja leisitės į ilgą kelionę Dakotos upe, akmenų griūtį išgyvensite nusileidę į grėsmingas kalnakasių šachtas. „Piratų šalyje" nežioplinėkit - gali blogai baigtis! Sėskit į vieną iš aštuonių laivų, stokit prie patrankos ir kaukitės! Piratų lagūna, vandens patrankos, galvą susukantys bangolaužiai... Komandą renka ir vikingai, jei tik nebijot spalvingu dakaru leistis nuo putojančio krioklio... „Vaizduotės šalis" patiks kūrybingiems: povandeniniu laivu galima nusileisti į jūros dugną, stebėti žuvytes, ryklius ir krabus, konstruoti lego salėse, stebėti 3D kino filmus, o „Nuotykių šalis" visiems įrodys - tarp žodžių „lego" ir „ekstremalu" galima dėti lygybės ženklą. Netikit? Tik pažiūrėkit: techno mašinėlių trasa, lego skuteriai audringoje jūroje, faraono piramidė, į kurią net nebandykite eiti be lazerinio šautuvo; robotas, kurio schema „nepataisomai sugedo" ir žiauriai smagus atrakcionas „Poliarinė šalis"! Sniegomobiliu leisitės į pavojingą ekspediciją: žiauriu greičiu lėksite per ledo kalnus, akis į akį susidursite su poliariniais gyvūnais, o jei papulsite į prarają, atsidursite baltųjų lokių nelaisvėje. 
Visai nesvarbu, kiek tau metų, kurioje šalyje gyveni, žodį „LEGO" kiekvienas supranta vienodai. Tai slaptažodis, atrakinantis visas spynas ir vartus į didelį, gražų, spalvingą pasaulį. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Amerikietiški kalneliai, kadaise buvę šiurpiausiu parko atrakcionu, dabar tik „lengvas apšilimas. Dabar popiuliariausi „aštrūs" atrakcionai - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; vidury ežero išaugęs „Aštuonkojis" - visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Važiuojam išbandyti!

Kelionė per Vokietiją. Naktis autobuse (kaina A). Nakvynė viešbutyje Lenkijoje (kaina B).

 

5 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kaina 849 Lt (A)
Vaikui iki 12 m. 819 Lt

 

Kaina 929 Lt (B)
Vaikui iki 12 m. 899 Lt
Visos nakvynės viešbučiuose!

 

Kelionės datos 
2013 06 18 - 06 22
2013 07 02 - 07 06
2013 07 16 - 07 20 Garantuotas išvykimas (var. A)  , dabar kaina -  806 Lt/778Lt /  S./ V. iki 12m. 5 proc.nuolaida!
2013 07 30 - 08 03,  dabar kaina -  883 / 854Lt  
2013 08 13 - 08 17
2013 08 20 - 08 24
Į kelionės kainą įskaičiuota 
• Kelionė autobusu.
• 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (kaina A), 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (kaina B).
• Ekskursinė programa. 
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 50 Lt.
• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 79 EUR suaugusiems, apie 64 EUR vaikams iki 15 m.).
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 260 Lt/asmeniui (kelionės kaina A); 320 Lt/asmeniui (kelionės kaina B).

 

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.