«

BERLYNAS - HEIDĖS PARKAS


 
BERLYNAS - HEIDĖS PARKAS

1 DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, konkursai... Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Berlyną. Ekskursija autobusu po buvusį Rytų ir Vakarų Berlyną: Tiergarteno parkas, Pasaulio kultūros namai, Bellevue pilis, Šiaurės šalių ambasados, KaDeWe, Europos centras, Kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia... Ekskursija po Berlyną pėsčiomis: Reichstagas, Potsdamo aikštė, Brandenburgo vartai, Unter den Linden alėja. Laisvas laikas. Lankotės Berlyno *Zoologijos sode. Tai didžiausias zoologijos sodas Vokietijoje ir vienas turtingiausių pasaulyje pagal gyvūnų rūšis (apie 14 000 gyvūnų, 1500 rūšių). Gyvūnams skirtos didelės teritorijos, kur jie laksto beveik laisvi, nuo lankytojų neretai atskirti tik vandens grioviu. Tai viena lankomiausių turistų vietų Berlyno mieste - per metus Berlyno zoologijos sodą aplanko apie 3 mln. turistų. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė.


3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"! Amerikietiški kalneliai, kadaise buvę šiurpiausiu parko atrakcionu, dabar tik „lengvas apšilimas". Vidury ežero išaugęs „Aštuonkojis" - skirtas žmonėms, priklausantiems nuo aštrių pojūčių. Visiškai naujos generacijos atrakcionas - europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Važiuojam išbandyti! Vakare išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

 

4 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Po pietų grįžtate į Lietuvą.


Kaina 599 LTL (173 EU)
Vaikui iki 12 m. 569 LTL (165 EU)


Kelionės datos
2013 06 21 - 06 24
2013 07 03 - 07 06
2013 07 17 - 07 20
2013 08 14 - 08 17
2013 08 21 - 08 24

 

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 50 LTL (14 EU).

• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 36 EUR suaugusiems, apie 28 EUR vaikams iki 18 m., apie 22 EUR - vaikams iki 15 m.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 170 LTL (49 EU) asmeniui.

 

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Klauskite, mielai atsakysime.