«

 

GARDALENDAS-ŠIAURĖS ITALIJOS PERLAI 2013 06 20 - 25


 
VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!

GARDALENDAS - ŠIAURĖS ITALIJOS PERLAI

VIENA - GARDOS EŽERO PAKRANTĖ - LAZISE/ GARDALENDAS - VENECIJA

 

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai. Prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su Austrijos sostine Viena: Šv. Stepono Katedra, „Hofburgas" - buvusi Habsburgų rezidencija; Vienos opera, Rotušės aikštė, paminklai J. Štrausui ir V.A. Mocartui, Austrijos parlamentas, Šv. Karolio bažnyčia. Laisvas laikas puodeliui kavos. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vakare atvykstate į viešbutį prie Veronos. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate prie Gardos ežero. Tai didžiausias Italijos ežeras, tyvuliuojantis Dolomitinių Alpių papėdėje. "Žydruoju Italijos perlu" vadinamas ežeras yra paskelbtas UNESCO saugomu objektu ir įrašytas į gražiausių pasaulio ežerų 12-tuką. Visos dienos išvyka nuostabiu keliu aplink Gardos ežerą. Šiaurinę ežero dalį supa uolos ir didingos Alpių kalnų grandinės, o tarp jų įsispraudę pūpso jaukūs, senove dvelkiantys kaimeliai ir miesteliai. Apylinkes supančiuose slėniuose bręsta vynuogės, alyvuogės ir citrusinių vaisių derlius. Aplankote įspūdingiausius miestelius. Vykstate į gražiausią šiaurinės pakrantės miestelį Limone sul Garda. Šį miestą garsina citrinmedžiai: dekoratyvinės citrinos prie italų namų durų skambučio, citrinų likeris, kelių šimtmečių Limone sul Gardos citrinų pilis... Lankote kitą Gardos įžymybę - stačių uolų kanjone iš 90 m aukščio krintantį Varone *krioklį. Kylate į kalnus. Panoraminiu, besisukančiu apie savo ašį, *keltuvu pakylate į Monte Baldo kalno viršūnę (1760 m), nuo kurios atsiveria puiki panorama į neregėto grožio kurortą ir nuostabias Gardos ežero apylinkes bei patį ežerą. Rytinėje ežero pakrantėje ryškiausiai žiba istorinis Malcesino miestas, nusėtas žaviomis mažomis kavinukėmis ir parduotuvėlėmis. Miestą lyg tvirtovė supa didžiulė viduramžių pilis, o už jos puikuojasi aukštų, gražių kalnų grandinė. Laisvas laikas kurorte. Maudynės Gardos ežere. Dienos pabaigai - romantiškas plaukimas *laivu Gardos ežeru. Kalnų, slėnių ir pakrantes nusėjusių miestelių panorama - tikras poilsis akims. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.


4 DIENA. Pusryčiai. Norintys pasimėgauti poilsiu prie Gardos ežero, vyksta į kurortinį Lazise miestelį, įsikūrusį idiliškoje vietoje, Gardos ežero pietrytinėje pakrantėje. Kiparisai, oleandrai, alyvmedžiai, palmėmis apsodinta promenada, pėsčiųjų zona viduramžiškame senamiestyje, smėlio paplūdimiai, skaidrus Gardos ežero vanduo ir kaitri itališka saulė - puiki poilsio diena. Ištroškę pramogų, vyksta į Gardalendo parką. *GARDALENDAS - Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje" tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu, jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe - tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste, nusileidę į paslaptingą kanjoną, staiga prarasite laikopojūtį. „Adrenalino šalyje" būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, apledėjusiu traukiniu aplėksite visą Vrangelio salą, bėgdami nuo suerzinto mamuto. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Kvapą atgausite spalvingoje, išmonės ir netikėtumų kupinoje Fantazijos šalyje. Čia net 13 atrakcionų: PiterioPeno laivas, Magiškas kambarys, Pasakų pasaulio ekspresas, išdykę kavos puodeliai, didžiulis pasakų medis, po kurį laipiodamas rasi ir kambarėlių, ir slėptuvių; net keli apžvalgos traukinukai. Gėlių jūra, puošnūs parko takeliai, egzotiškų sodinukų labirintai, nuostabūs ežerai ir smaragdinis dangus virš galvos padės suprasti, kaip atrodo rojus. Vykatate į viešbutį Venecijos regione. Nakvynė.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.


6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.


Kaina 1119 LTL (324 EU)
Vaikui iki 12 m. 1089 LTL (315 EU)


Kelionės datos
2013 06 20 - 06 25
2013 07 10 - 07 15
2013 07 24 - 07 29

 

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 100 LTL (29 EU)

• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 85 EUR.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 420 LTL (122 EU) asmeniui.

 

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Klauskite, mielai atsakysime.