«

 

PRAMOGOS ITALIJOJE MIRABILANDIJA IR AKVAFANAS

 

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!
3 NAKVYNĖS ITALIJOS KURORTUOSE!

 

PRAMOGOS ITALIJOJE: MIRABILANDIJA - AKVAFANAS

 

VIENA - MIRABILANDIJA -SAN MARINAS - AKVAFANAS - RIMINIS - VENECIJA

 

2013 06 15 - 06 21
2013 07 06 - 07 12
2013 hentai videos
celebrity sextapes
gay cartoon porn
nude celebrities
naked celebrities
celebrity porn movies
mature milf
Lesbian Porn
celebrity nudes
07 20 - 07 26

 

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai. Prizai ir siurprizai. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su Austrijos sostine Viena: Šv. Stepono Katedra, „Hofburgas" - buvusi Habsburgų rezidencija; Vienos opera, Rotušės aikštė, paminklai J. Štrausui ir V.A. Mocartui, Austrijos parlamentas, Šv. Karolio bažnyčia. Laisvas laikas puodeliui kavos. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Mirabilandijos pramogų parką. MIRABILANDIJA - gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas" - pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės ir versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje" laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą, o Niagaros banga užlies nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio. Mėgstantiems reginius patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos" šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis **„Mirabilandijos paplūdimys". Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna", pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto". Vykstate į viešbutį Italijos kurorte Riminyje. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į San Mariną. Pažintis su seniausia Europoje nepriklausoma San Marino respublika: kelias veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Poilsis ir pramogos *AKVAFANO parke. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame" galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį, „Poseidono" baseine drybsoti po vandens kaskadomis, o mažųjų parko lankytojų džiaugsmui - „Dramblys" su vandens kriokliukais ir „Arktis" su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės" atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje" nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą" suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje", stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Grįžtate į viešbutį Riminyje. Laisvas vakaras Riminio kurorte. Nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros Riminio kurorte. Pailsėję vykstate į Italijos kurortą Lido di Jesolo. Nakvynė viešbutyje. Jei bus noro ir jėgų, galėsite pasinerti į gyvybe kunkuliuojantį kurorto naktinį gyvenimą - diskotekos, barai, kavinės...

 

6 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Punta Sabioni uostą. *Laivu plaukiate į Veneciją iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome tiesiog pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Išvykstate Čekijos link. Kelionė per Italijos, Austrijos Alpes. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, žaidimai, kūrybiniai konkursai. Naktį (~3:00 val.) sugrįžtate į Lietuvą.

 

 
Kaina 1299 LTL (376 EU)
Vaikui iki 12 m. 1269 LTL (367 EU)
Priemoka už vienvietį kambarį - 490 LTL (142 EU)

 

 

Kelionės datos 
2013 06 15 - 06 21
2013 07 06 - 07 12

2013 07 20 - 07 26

 

Į kelionės kainą įskaičiuota 
• Kelionė autobusu.
• 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose. 
• Ekskursinė programa. 
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 100 LTL (29 EU)
• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 78 EUR. 
• (**) - „Mirabilandijos paplūdimys" (pageidaujantiems) - 9,50 suaugusiems, 7,50 vaikams, kurių ūgis iki 1,40 m.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 490 LTL (142 EU)asmeniui.

 

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Klauskite, mielai atsakysime.