«

 

DISNEILENDAS-ASTERIKSAS-FANTAZIALENDAS

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!

 

DISNEILENDAS - ASTERIKSAS - FANTAZIALENDAS

 

CELĖ - FANTAZIALENDAS - DISNEILENDAS - PARYŽIUS - ASTERIKSAS - HAMELNAS
 

 

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!

 

DISNEILENDAS - ASTERIKSAS - FANTAZIALENDAS

 

CELĖ - FANTAZIALENDAS - DISNEILENDAS - PARYŽIUS - ASTERIKSAS - HAMELNAS

 

 

1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Žaidimai ir konkursai. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

 

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Maloni atsipalaidavimo pertraukėlė Celės baseinų *komplekse „Badeland". Nepageidaujantys lankytis baseinuose, gali ramiai praleisti laiką Celėje - buvusioje Braunšveigo - Liūneburgo hercogų rezidencijoje. Celė 2002 m. pripažinta gražiausiu Vokietijos miestu. Senamiestyje išsaugota apie 600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a. veikia pats seniausias Vokietijos teatras („ Schlossteater"). Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 

 

3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *Fantazialende. FANTAZIALENDAS - lakios vaizduotės ir žmogaus kūrybingumo viršūnė. Visus sužavės įspūdingas Kinijos miestas: susipažinsite su Kinijos mitologija, architektūra ir pramogų pasauliu. Feng Ju rūmuose pragaro demonas priims jus kaip savo vestuvių svečius, o išeisite tik tuomet, kai įstengsite nugalėti jo žabangus; rikša - vaiduoklis nudangins į požeminį sielų pasaulį, kur siautėja dvasios, demonai ir pabaisos. Sidabro miestas - tikras astronautų rojus („Galaktika", „Kosminė kelionė", „Lazerių šou"...). Vesterno šalyje kvapą gniaužiantys kalnų traukinukai, nusileidimas kriokliais ir šiurpinantis susitikimas su siaubo karaliaus A.Hičkoko personažais. Vaiduoklių pily „išprotėjusiu" liftu būsite katapultuoti į 70 m aukštį ir krisite žemyn. Naujausia parko sritis - Juodasis kontinentas - padės pažinti Afrikos grožį, o afrikietiški atrakcionai „Juodoji mamba" ir „Tolokanas" - tik patiems drąsiausiems. Užsukę į XXI a. "Iliuzijų namus" suabejosite, ar fizikos dėsniai dar egzistuoja? Fantazialende viskas įmanoma, nes mūsų fantazijos beribės. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 


4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS - įkūnyta Volto Disnėjaus svajonė. Vaikų rojus žemėje, kur viskas galima, skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų, karuselių, spalvingų grožybių... Ir visa tai skirta tau!
Ženkite pro vartus ir pažiūrėkite, kuo virto suaugusio žmogaus svajonė grįžti vaikystėn ir patobulinti Pasaulį. Pagrindinėje gatvėje puikuojasi Disnėjaus laikų ledainė, malūnininko užeiga, atvira saldumynų kepėjo virtuvė. Tik žingsnis į šoną - ir tu jau kitoje pasakų šalyje. Atversta milžiniška pasakų knyga kviečia į atrakcioną "Taikusis kruizas". Tai kelionė valtimi po žymiausių pasakų pasaulį. Tarp mažučių namelių, pilaičių ir sodų laksto gyvi triušiukai, o Ledo karalienės pilį ir vidurvasarį dengia sniegas. Dar žingsnis - ir tu jau kosminio laivo pilotas, bandantis išgelbėti planetą; povandenio laivo kapitonas, nardantis koralinių rifų labirintais; lenktynininkas, skriejantis greitkeliu Nr. 66. Įveiki baimes, dardėdamas traukinuku Didžiojo Griaustinio kalnais ir kanjonais, išrėki susikaupusį jaudulį, nusileidęs į 999 vaiduoklių pilies požemius... Sutemus, įvairiausiom šviesom sužėri daugiaaukštis iliuminuotų figūrų paradas ir staiga šviesos visame parke užgęsta. Tamsaus dangaus aukštybėse sužėruoja mažutė fėja. Mosteli burtų lazdele ir Miegančiosios Gražuolės pilis įsižiebia ryškiausiom spalvom - prasideda fejerverkų fiesta**. Danguje skleidžiasi raudonos ir mėlynos gėlės, trykšta rožiniai šviesų fontanai, ryškiaspalvės vaivorykštės apjungia minią. Visuotinai giedamas Himnas Džiaugsmui!

 

 

5 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Paryžių autobusu ir pėsčiomis: Paryžiaus lopšys - Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Vandomo aikštė, Invalidų rūmų ansamblis, Bastilijos aikštė su Liepos kolona, „Fragonard" parfumerijos muziejus, prabangioji Ch. Garnier Opera, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, grožėdamiesi vakarinio Paryžiaus vaizdais. Iš paukščio skrydžio apžvelgiate Paryžių *pasikėlę į Eifelio bokštą. Nakvynė viešbutyje.

 

 

6 DIENA. Pusryčiai. Visą dieną praleidžiate *ASTERIKSO pramogų parke. Tai pačių prancūzų mėgstamiausias parkas, pasakojantis linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Keliaudami per „Galiją", „Romėnų imperiją", „Graikiją", sutiksite ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakafoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlys puodelį magiškojo galios gėrimo. Ir prasideda... Menhiro greitasis traukinys skries vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardėsite per kalnus, „Griausmavaldis Dzeusas" privers šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno, „Trojos arklys" mėtys žemyn - aukštyn, sukeldamas tikrą turbuliaciją, septyngalvė „Lerno Hidra" negirdės jūsų maldavimų palikti gyvus. Kartu su Asteriksu atkeliausite iki XXI a. Čia galėsite išbandyti „Deguonies laboratoriją" ir „7-tąjį greitkelį". 2013 metų naujiena - Egipto šalyje išaugęs atrakcionas „Oziris"! Tik patiems drąsiausiems! Ir pagaliau neišvengiamai artėja sunkiausias momentas: reikia palikti Asterikso parką. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Belgijoje.

 

 

7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Atokvėpis Vėzerio kalnyno kalnų apsuptame Hamelno miestelyje. Tai pavyzdingai restauruotas istorinis miestas su puikiais fachverko stiliaus ir smiltainio namais, kurių daugelis pastatyti renesanso laikotarpiu. Dėmesio vertas senamiestis: tylaus žavesio kupinos mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tačiau Hamelną labiausiai garsina žiurkės. Miesto legenda pasakoja, jog 1294 m. atlygio negavęs žiurkių gaudytojas užburiančia fleitos melodija išviliojo visus Hamelno vaikus iš miesto, ir niekas daugiau jų nebematė. Tūkstančiai žiurkių gatvės grindinyje rodo kelią į žymias miesto vietas. Žiurkių gaudytojo namas, vienas gražiausių ir didžiausių renesanso statinių, stovi miesto centre ir primena apie šį nutikimą. Žiurkės ženklas kreipia prie Vestuvių namo: čia kasdien galima stebėti lėlių spektaklį, atspindintį miesto legendą. Įdomi šios temos išraiška - beveik 7 m aukščio skulptūra „Šokanti žiurkė". Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

 

8 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.


Kaina 1449 LTL (420 EU)
Vaikui iki 12 m. 1419 LTL (411 EU)
Vienviečio kambario priemoka - 620 LTL (180 EU)


Kelionės datos
2013 06 22 - 06 29
2013 07 13 - 07 20
2013 08 03 - 08 10
2013 08 20 - 08 27

 


Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 100 LTL (29 EU).
• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 155 EUR suaugusiems, apie 135 EUR vaikams iki 12 m.).
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį ( neatsiradus su kuo sugyvendinti) - 620 LTL (180 EU).


Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• (**) - Disneilende šviesų paradas ir fejerverkai organizuojami tik nuo 07 08 d.
• Į Fantazialendo bilieto kainą įskaičiuoti pietūs parke.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Klauskite, mielai atsakysime.