«

 

KELIAVUSIEMS!!! PRAMOGOS ITALIJOJE: MIRABILANDIJA – AKVAFANAS

 

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!  

 

PRAMOGOS ITALIJOJE: MIRABILANDIJA - AKVAFANAS

 

 

SEEGROTTE - VENECIJA (MURANO, BURANO SALOS) - SAN MARINAS - AKVAFANAS - MIRABILANDIJA - GERLITZENAS

 

 

1 DIENA (06 22). Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai. Prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (06 23). Pusryčiai. Keliaudami per Austriją, sukate į Vienos mišką. Važiuodami kalvotu miško keliuku, pasiekiate vieną įspūdingiausių gamtinių objektų *Seegrotte. Čia, senose gipso kasyklose, 600 m gylyje tyvuliuoja didžiausias Europoje požeminis ežeras. Lydimi vietinio gido, važiuojate traukinuku, einate pėsčiomis, plaukiate laiveliu - apžiūrite grotą, muziejų, grožitės kerinčiais gamtos vaizdais. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes: kalnai, pievos, miškai, žaviuose upių slėniuose išsidėstę tipiški kalnų kaimeliai. Vakare atvykstate viešbutį Italijoje, Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA (06 24). Pusryčiai. Visos dienos ekskursija: „Paslaptingoji Venecija ir jos salos". Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Plaukiate į Murano salą, dažnai vadinamą "stikline sala" dėl čia įsikūrusių gausybės stiklapūčių dirbtuvių. Į Murano salą verta keltis norint įsigyti originalių autorinių Murano stiklo papuošalų. Ir tik čia galima savo akimis išvysti, kaip jie kuriami: stiklo fabrikuose vyksta nemokami stiklo pūtimo šou. Plaukiate į Burano salą, garsėjančią unikalia spalvinga architektūra ir Burano nėriniais. Malonios sinjoros vadina atvykėlius į mažas nėrinių krautuvėles, kur galima pasigrožėti ir įsigyti unikalių, saloje pagamintų nėrinių. Praalkusieji kviečiami pasivaišinti tipiškoje „trattoria buranella" užeigoje ir paragauti šviežių žuvies patiekalų. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Grįžtate į viešbutį. Laisvas vakaras kurorte.

 

Tie, kurie Venecijoje jau yra lankęsi, visą dieną poilsiauja paplūdimyje prie Adrijos jūros.

 

Vykstame į Italijos kurortą prie Adrijos jūros Igea Marina. Vakarinės maudynės jūroje. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA (06 25). Pusryčiai. Vykstate į San Mariną. Pažintis su seniausia Europoje nepriklausoma San Marino respublika: kelias veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Poilsis ir pramogos *AKVAFANO parke. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame", užimančiame 2800 m², galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį, 1000 m² „Poseidono" baseine drybsoti po vandens kaskadomis, o mažųjų parko lankytojų džiaugsmui - „Cartoon Network" su smagiom skulptūrom, „Dramblys"  su vandenskriokliukais ir „Arktis" su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Dar lėtai plukdanti Tinginių upė, o visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės" atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje" nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą" suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje", stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas - nesibaigianti pramoga. Grįžtate į viešbutį. Laisvas vakaras kurorte. Nakvynė.

 

5 DIENA (06 26). Pusryčiai. Vykstate į *Mirabilandijos pramogų parką. MIRABILANDIJA - gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas" - pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje" : laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos" šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys". Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna", pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto". Vakare vykstate į viešbutį Italijoje. Nakvynė.

 

6 DIENA (06 27). Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją.  Trumpas sustojimas Austrijos kalnų kurorte prie Ossiacher ežero. Tai labiausiai į pietus nutolęs Austrijos ežeras, esantis 501 m virš jūros lygio aukštyje, tyvuliuojantis 10,5 km² plote. Kalnų keltuvu panoraminiu keliu keliatės į Gerlitceno kalną (1911 m). Prieš akis atsiveria kerintys vaizdai: krištolinio skaidrumo Ossiacher ežeras, pakrantėse įsikūrę kurortiniai miesteliai ir kaimeliai. Pamatysite visa, kas būdinga Austrijos kalnams: žalas karves su varpeliais pakaklėse, senovinius akmens ir medžio piemenų namelius, smaragdinio žalumo pievas ir rūke skendinčias kalnų viršūnes. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA (06 28). Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, žaidimai, kūrybiniai konkursai. Naktį (~3:00 val.) sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: 1399 LTL (405 EU)

                                                                 

Kelionės data: 2013 06 22 - 06 28

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                       

Kelionė autobusu,

6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,

kelionės vadovo - gido paslaugos,

ekskursinė programa,

kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:             

 (*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 96 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus);

medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Pastabos:                                               

Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Klauskite, mielai atsakysime.