«

 

STOVYKLA ITALIJOJE „FIUMIČELA“ - lėktuvu

Lankomų objektų, ekskursijų vaizdai

 

STOVYKLA ITALIJOJE „FIUMIČELA"

VILNIUS - RIMINIS - STOVYKLA ITALIJOJE - RIMINIS - VILNIUS

 

Tarptautinė jaunimo stovykla „FIUMIČELA" įsikūrusi ant Adrijos jūros kranto, mažame ir jaukiame kurortiniame miestelyje Igea Marina, netoli Riminio. Čia pramogauja ir ilsisi vaikai iš Lenkijos, Slovakijos, Rusijos, Austrijos. Stovyklautojai apgyvendinami 2 - 5-viečiuose kambariuose su patogumais. Kambariuose kartu apgyvendinami tik mūsų grupės vaikai. Maitinimas - 3 kartus per dieną. Stovyklaujant kasdien galima maudytis stovyklai priklausančiame privačiame paplūdimyje (gultai ir skėčiai nemokami), žaisti tinklinį, krepšinį, mini futbolą, plaukioti kanojomis (vadovaujant instruktoriui). Stovyklos vadovai organizuoja sportinę - kultūrinę programą, padeda vaikams, iškilus bendravimo sunkumų.

 

1 DIENA. Skrydis: Vilnius - Riminis. Pervežimas į stovyklą. Įsikuriate. Pažintis su stovykla. Poilsis prie jūros. Pietūs. Susipažinimo ir komandos formavimo žaidimai, viktorinos, konkursai prie Adrijos jūros. Vakarienė. Naujų stovyklautojų „sūrios" krikštynos. Nakvynė.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su stovykla. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į „Oltremare" parką. Tai parkas, pasakojantis apie mūsų planetą Žemę. Užsukę į paviljoną „Darvinas", nusikelsite 100 mln. metų atgal: žmogaus dydžio orchidėjos, aligatoriai, dinozaurai ir visur tvyrantis rūkas. „Jūros pasaulyje" pamatysite Adrijos jūros gigantus: ryklius, delfinus, tunus; nusifotografuosite prie didžiojo ryklio iškamšos, o Akvariumų zonoje ne tik grožėsitės įstabių spalvų žuvimis, šimtais jūros arkliukų, bet ir paglostysite tikrą rają. Apsilankysite teatre „Ferma". Aktoriai - kaiulės, antys, ožkos, triušiai... Suprasite, kad naminių gyvūnų pasaulis gali būti įdomus ir žaismingas. „Nuotykių saloje" plaukiant piratų laivu, neišvengiamai įsivelsite į vandens patrankų mūšį, IMAX kino teatre stebėsite 3D dokumentinį filmą, o smagiausia vakaro atrakcija taps delfinų šou dideliame delfinariume. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakarinis pasivaikščiojimas iki Tore Pedrero kurortinio miestelio. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Italija miniatiūroje". Tai tarsi sumažintas šalies šedevrų parkas. Čia per kelias valandas iš specialaus vienabėgio traukinuko galima apžiūrėti daugiau kaip 270 Italijos ir Europos architektūros, istorijos ir gamtos stebuklų (mastelis nuo 1:25 - 1:50). Pro Jūsų akis pralėks šventyklos, soborai, Koliziejus, Vatikanas, Venecijos Šv. Morkaus aikštė ir Didysis kanalas, Pizos bokštas, Etnos ugnikalnis. Šie istorijos paminklai sujungti tarpusavyje geležinkelio ir automobilių keliais, jūrų ir oro uostais. Visa teritorija apsodinta gėlėmis ir miniatiūriniais medžiais. Parke taip pat yra daugybė atrakcionų įvairaus amžiaus vaikams. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Plaukiojimo kanojomis pamokos. Paplūdimio diskoteka. Nakvynė.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Visos dienos išvyka. Pietūs - sausas davinys. *Išvyka į Riminį ir „Akvafano" parką. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame", užimančiame 2800 m², galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį; „Poseidono" baseinas vilioja vandens kaskadomis; jaunesniųjų parko lankytojų džiaugsmui - „Cartoon Network" su smagiom skulptūrom, „Dramblys" su vandens kriokliukais ir „Arktis" su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Ramybės mėgėjams skirta ir lėtai plukdanti Tinginių upė, o visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės" atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje" nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą" suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių - tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje", stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas - nesibaigianti pramoga. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys „Teatro naktis". Nakvynė.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Komandiniai, dėmesio lavinimo ir pramoginiai žaidimai. Pietūs. Sportiniai renginiai, varžybos. Vakarienė. Pavakario renginys „Itališkos dainos konkursas". Grupės pageidavimu, vykstama į klubinę **diskoteką „Altromondo" arba Belaria - Igea Marina paplūdimio diskoteką. Nakvynė.

 

6 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Mirabilandija". Šis parkas - tikrų tikriausia gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas" - pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje" laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius
patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos" šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys". Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna", pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto". Grįžtate į stovyklą. Vėlyva vakarienė. Įspūdžių vakaras pajūryje. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pasiruošimas vakaro renginiui. *Išvyka į San Mariną. Tai nedidelė (plotas - 61 km²) valstybė, iškilusi ant Titano kalno, iš visų pusių apsupta Italijos. Ekskursijos maršrutas veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Išgirsite daug įdomaus: San Marinas - pati seniausia konstitucinė respublika pasaulyje; šalies konstitucija, parengta 1600 m., - pati seniausia pasaulyje dar galiojanti konstitucija; tai mažiausiai gyventojų turinti Europos valstybė ir kt. Laisvas laikas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė - siurprizas. Vakaro renginys „Teatro naktis". Paplūdimio diskoteka. Atsisveikinimas su stovykla „Saulės sutiktuvės". Nakvynė (simbolinė).

 

8 DIENA. Pusryčiai - sausas davinys. Vykstate į Riminio oro uostą. Skrydis: Riminis - Vilnius.

 

Kaina 2699 LTL (782 EU)

 

Kelionės datos
2013 06 19 - 06 26 
2013 06 26 - 07 03 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota
• Skrydis: Vilnius - Riminis - Vilnius.
• Pervežimas: Riminis - Igea Marina - Riminis.
• 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Sportinė, kultūrinė stovyklos programa. 
• Grupės vadovo paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 vadovas).
• Kelionės dokumentų sutvarkymas. 
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota
• (*) - mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas ekskursijas ir mokamus objektus - apie 67 EUR.
• (**) - apsilkymas klubinėje diskotekoje „Altromondo" (grupei pageidaujant) - apie 8 - 12 EUR.

 

Pastabos
• Išvykimas/grįžimas iš Vilniaus. 
• Minimali stovyklautojų grupė - 10 asmenų.
• Keičiantis kuro kainai, kelionės kaina gali kisti. 
• Pirmos ir paskutinės dienos programa gali kisti, keičiantis skrydžių tvarkaraščiui. 
• Stovyklos renginių ir išvykų grafikas gali nežymiai kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 

STOVYKLA ITALIJOJE "FIUMIČELA" - autobusu

Lankomų objektų, ekskursijų vaizdai

           

STOVYKLA ITALIJOJE „FIUMIČELA"

VIENA - VENECIJA - STOVYKLA ITALIJOJE - SAN MARINAS - ŽEMŲJŲ TATRŲ NAC. PARKAS

 

Tarptautinė jaunimo stovykla „FIUMIČELA" įsikūrusi ant Adrijos jūros kranto, mažame ir jaukiame kurortiniame miestelyje Igea Marina, netoli Riminio. Čia pramogauja ir ilsisi vaikai iš Lenkijos, Slovakijos, Rusijos, Austrijos. Stovyklautojai apgyvendinami 2 - 5-viečiuose kambariuose su patogumais. Kambariuose kartu apgyvendinami tik mūsų grupės vaikai. Maitinimas - 3 kartus per dieną. Stovyklaujant kasdien galima maudytis stovyklai priklausančiame privačiame paplūdimyje (gultai ir skėčiai nemokami), žaisti tinklinį, krepšinį, mini futbolą, plaukioti kanojomis (vadovaujant instruktoriui). Stovyklos vadovai organizuoja sportinę - kultūrinę programą, padeda vaikams, iškilus bendravimo sunkumų.

 

1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, žaidimai ir konkursai. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Viešnagė Austrijos sostinėje Vienoje. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Imperijos simbolį - Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą - vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, paminklą imperatorienei Marijai Terezai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes. Naktis autobuse.

 

3 DIENA. Anksti ryte atvykstate į Punta Sabioni uostą. *Laivu plaukiate iki Venecijos širdies - Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu apžiūrėsite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti tikros itališkos picos, įsigyti mielų suvenyrų ar tiesiog pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Vykstate į stovyklą. Vakarienė. Nakvynė stovykloje.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su stovykla. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į „Oltremare" parką. Tai parkas, pasakojantis apie mūsų planetą Žemę. Užsukę į paviljoną „Darvinas", nusikelsite 100 mln. metų atgal: žmogaus dydžio orchidėjos, aligatoriai, dinozaurai ir visur tvyrantis rūkas. „Jūros pasaulyje" pamatysite Adrijos jūros gigantus: ryklius, delfinus, tunus; nusifotografuosite prie didžiojo ryklio iškamšos, o Akvariumų zonoje ne tik grožėsitės įstabių spalvų žuvimis, šimtais jūros arkliukų, bet ir paglostysite tikrą rają. Apsilankysite teatre „Ferma". Aktoriai - kaiulės, antys, ožkos, triušiai... Suprasite, kad naminių gyvūnų pasaulis gali būti įdomus ir žaismingas. „Nuotykių saloje" plaukiant piratų laivu, neišvengiamai įsivelsite į vandens patrankų mūšį, IMAX kino teatre stebėsite 3D dokumentinį filmą, o smagiausia vakaro atrakcija taps delfinų šou dideliame delfinariume. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Naujų stovyklautojų „sūrios" krikštynos prie Adrijos jūros. Nakvynė.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Italija miniatiūroje". Tai tarsi sumažintas šalies šedevrų parkas. Čia per kelias valandas iš specialaus vienabėgio traukinuko galima apžiūrėti daugiau kaip 270 Italijos ir Europos architektūros, istorijos ir gamtos stebuklų (mastelis nuo 1:25 - 1:50). Pro Jūsų akis pralėks šventyklos, soborai, Koliziejus, Vatikanas, Venecijos Šv. Morkaus aikštė ir Didysis kanalas, Pizos bokštas, Etnos ugnikalnis. Šie istorijos paminklai sujungti tarpusavyje geležinkelio ir automobilių keliais, jūrų ir oro uostais. Visa teritorija apsodinta gėlėmis ir miniatiūriniais medžiais. Parke taip pat yra daugybė atrakcionų įvairaus amžiaus vaikams. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Plaukiojimo kanojomis pamokos. Paplūdimio diskoteka. Nakvynė.

 

6 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pasiruošimas sporto turnyrui. *Išvyka į San Mariną. Tai nedidelė (plotas - 61 km²) valstybė, iškilusi ant Titano kalno, iš visų pusių apsupta Italijos. Ekskursijos maršrutas veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Išgirsite daug įdomaus: San Marinas - pati seniausia konstitucinė respublika pasaulyje; šalies konstitucija, parengta 1600 m., - pati seniausia pasaulyje dar galiojanti konstitucija; tai mažiausiai gyventojų turinti Europos valstybė ir kt. Laisvas laikas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė - siurprizas. Sporto turnyras. Pageidaujantys, lydimi vieno iš vadovų, vyksta į klubinę **diskoteką „Altramonto". Jaunesniems stovyklautojams - vakarinis pasivaikščiojimas iki greta esančio Tore Pedrero kurortinio miestelio. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Visos dienos išvyka. Pietūs - sausas davinys. *Išvyka į Riminį ir „Akvafano" parką. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame", užimančiame 2800 m², galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį; „Poseidono" baseinas vilioja vandens kaskadomis; jaunesniųjų parko lankytojų džiaugsmui - „Cartoon Network" su smagiom skulptūrom, „Dramblys" su vandenskriokliukais ir „Arktis" su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Ramybės mėgėjams skirta ir lėtai plukdanti Tinginių upė, o visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės" atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje" nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą" suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių - tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje", stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas - nesibaigianti pramoga. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys „Teatro naktis". Nakvynė.

 

8 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Mirabilandija". Šis parkas - tikrų tikriausia gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas" - pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje" laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos" šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys". Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna", pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto". Grįžtate į stovyklą. Vėlyva vakarienė. Įspūdžių vakaras pajūryje. Nakvynė.

 

9 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pietūs. Sportinės varžybos ir žaidimai prie jūros. Pavakario renginys „Itališkos dainos konkursas". Vakarienė. Paplūdimio diskoteka. Atsisveikinimas su stovykla „Saulės sutiktuvės". Nakvynė (simbolinė).

 

10 DIENA. Pusryčiai. Trumpas poilsis. Pietūs - sausas davinys. Kelionė per Italiją, Austriją. Naktis autobuse (gilus miegas).

 

11 DIENA. Atvykstate į Slovakijos Žemųjų Tatrų nacionalinį parką. Esant galimybei, lankomi vieni įspūdingiausių Europoje ir didžiausi Slovakijoje *Demianovo stalaktitų - stalagmitų urvai. Ekskursijos metu grožimės gamtos sukurtos požemių karalystės stebuklais. Toliau vykstama į populiariausią Žemųjų Tatrų kalnų kurortą Jasną. *Kėlimasis keltuvu ir kopimas į antrą pagal aukštį Žemųjų Tatrų Chopoko viršūnę (2024 m). Nuo viršūnės atsiveria nepakartojamos kalnų panoramos. Įsikuriame viešbutyje. Poilsis. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

12 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, ateities planai ir noras, kad kelionė dar nesibaigtų... Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą. Atsisveikinimo ašaros neišvengiamos.

 

Kaina 1899 LTL (545 EU)

 

Kelionės datos
2013 06 27 - 07 08 
2013 07 04 - 07 15 
2013 08 01 - 08 12
2013 08 08 - 08 19
 
Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, 1 vakarienė.
• 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
• Ekskursinė programa.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Sportinė, kultūrinė stovyklos programa. 
• Stovyklos vadovų paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 vadovas).
• Kelionės dokumentų sutvarkymas. 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 100 LTL (29 EU).
• (*) - mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas ekskursijas ir mokamus objektus - apie 90 EUR.
• (**) - apsilankymas klubinėje diskotekoje „Altromondo" (pageidaujantiems) - apie 8 - 12 EUR.

 

Pastabos
• Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. 
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Klauskite, mielai atsakysime.