«

 

STOVYKLA SLOVAKIJOJE „ZELENYJ BREH“

Lankomų objektų, ekskursijų vaizdai

 

 

AUTOBUSU! ANGLŲ KALBOS PAMOKOS!
STOVYKLA SLOVAKIJOJE „ZELENYJ BREH"
PREŠOVAS

 

Tarptautinė stovykla „ZELENYJ BREH" įsikūrusi vaizdingame kalnų slėnyje, netoli Prešovo miesto. Stovyklautojai apgyvendinami mediniuose 4-viečiuose, 5-viečiuose nameliuose su visais patogumais arba stovyklos pastate 2-4-viečiuose kambariuose. Tualetas, dušas kiekviename kambaryje. Maitinimas - 3 kartus per dieną. Stovykloje kasdien organizuojami sportiniai renginiai: futbolo, krepšinio, tinklinio arba stalo teniso varžybos, įvairios linksmosios estafetės, šaudymas iš orinio šautuvo, asmeninės užduotys, porų varžybos, vikrumo konkursai. Karštomis dienomis smagu pliuškentis baseine, pripildytame sūraus jūros vandens. Čia taip pat organizuojami smagūs žaidimai vaikams, atvykusiems iš Rusijos, Ukrainos, Slovakijos, Lenkijos. Kiekvieną vakarą organizuojami kūrybiniai konkursai. Gali varžytis tie, kurie mėgsta šokti, vaidinti, kurti, kurie supranta humorą ir mėgsta būti scenoje: grupės prisistatymas, Misterio, Miss ir Šauniausios poros konkursai, Šunybių ir humoro vakaras, Iškalbingumo varžytuvės. O kiekvieną smagią dieną vainikuoja siautulinga diskoteka. Mūsų vadovai padės įveikti kalbos ir bendravimo barjerus. Įsipareigojame, nors tikrai žinome, kad padėti nereikės. Žaidžiant, varžantis, draugaujant barjerai nyksta savaime.
Pageidaujantiems už papildomą mokestį organizuojamos anglų kalbos pamokos!
 

1 DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į stovyklą. Vakarienė. Nakvynė.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su stovykla ir jos apylinkėmis. Žygis per mišką iki mineralinio vandens šaltinio. Grįžtate į stovyklą. Pietūs. Sportiniai renginiai pagal stovyklos programą. Poilsis, maudynės baseine. Vakarienė. Kūrybinis konkursas - šauniausios komandos rinkimai. Diskoteka. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. *Išvyka į Aukštuosius Tatrus. Vykdami autobusu užsuksite į Spišskyj grad pasigrožėti didžiausia viduramžių pilimi - tvirtove Centrinėje Europoje. Kalnų keltuvu pasikeliate į Hrebienok kalną (1285 m). Pradedate kalnų žygį. Keliaujate pro nuostabius Didžiosios šaltosios tėkmės krioklius, praeinate kalnų trobeles. Vienoje iš jų sustosite papietauti. Jei užteks jėgų, Mažosios šaltosios tėkmės slėniu kopsite iki aukščiausiai įsikūrusios kalnų trobelės „Terycho chatos". Pailsėję ir pasigrožėję Tatrų viršukalnėmis, leidžiatės žemyn ir vykstate atsipalaiduoti į modernų Poprado vandens pramogų parką „Aquacity". Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Nakvynė.

 

4 DIENA. Pusryčiai. *Išvyka į Košicės miestą ir stalaktitų - stalagmitų urvus. Vyksitate į Juodųjų kalnų masyvo papėdėje įsikūrusį Košicės miestą. Rytų Slovakijos sostine tituluojama Košicė - antras pagal dydį Slovakijos miestas, 2013 metų Europos kultūros sostinė. Be to, Košicė - tai miestas, kuriame rengiamas seniausias Europos maratonas. Mieste galima išvysti viduramžių įtvirtinimų liekanų. Buvusią galybę ir miesto sienų tvirtumą liudija Budelio bastionas (Katova bašta), Krmanovos gatvės bastionas ir Žemieji vartai (Dolna brana). Aplankote Košicės puošmeną - Šv.Elžbietos katedrą. Tai didžiausia gotikinė bažnyčia Slovakijoje. Laisvas laikas, kurio metu galite ramiai pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, grožėtis dainuojančiais fontanais, o priėję zodiako ženklų fontaną dėti ranką prie savo ženklo ir galvoti norus. Pietūs miesto restorane. Leidžiatės į Jasovskos stalaktitų - stalagmitų urvus. Tai seniausi Slovakijoje stalaktitų urvai, dabar saugomi UNESCO. Čia temperatūra nepakyla virš +5°C, absoliuti tyla, nėra dulkių, o oras prisodrintas mineralų. Eidami požemio labirintais, stebėsite gamtos sukurtus akmeninius peizažus. Prieš akis iškyla įvairių formų ir spalvų pagodos, stalaktitų užuolaidos, kriokliai, medžiai ir akmens skulptūros, turinčios savo vardus: „Senasis namas", „Didysis kupolas", „Verkiantis gluosnis", „Šikšnosparnių namai"... Sužinosite, kuo stalaktitai skiriasi nuo stalagmitų ir kas tie stalagnatai. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Klubinis vakaras - diskoteka. Nakvynė.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Turistinis žygis „Gydantis akmuo". Pietūs. Sportiniai renginiai pagal stovyklos programą. Poilsis, maudynės baseine, pasiruošimas vakaro renginiui. Vakarienė. Kūrybinis konkursas - varžybos tarp būrių. Diskoteka. Nakvynė.

 

6 DIENA. Pusryčiai. *Iškyla plaustais Dunajeco upe. Pirmiausia aplankysite Lubovianskyj grad pilį. Išgirsite įdomių istorijų apie pilėnų likimą, siaurais laiptais pakilsite į aukščiausią pilies bokštą ir prieš akis atsivers nuostabūs horizontai. Vykstate į Červeny Klaštor etnografinį miestelį. Pietūs ant Dunajeco upės kranto įsikūrusiame slovakų nacionaliniame restorane. Pasistiprinę sėsite į tradicinius goralių - etninių šių vietų gyventojų - medinius plaustus ir leisitės žemyn upe. Tai ramus plaukimas, grožintis abiejose pakrantėse į dangų kylančiais Pieninų kalnais, o plausto vairininkai, vilkintys tautiniais goralių kostiumais, papasakoja legendų apie gražiausias kalnų viršūnes. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Poilsis. Diskoteka. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Sveikatingumo diena stovykloje: sportiniai renginiai, varžybos, turnyrai. Pietūs. Poilsis. Didysis sportinis turnyras „Zelenyj brech". Vakarienė. Pasiruošimas vakaro renginiui. „Šunybių ir humoro" vakaras. Diskoteka. Atsisveikinimo vakaras prie laužo. Nakvynė.

 

8 DIENA. Pusryčiai. Poilsis stovykloje. Atsisveikinimas su draugais. Pietūs. *Išvyka į Bardejovą. Tai vienas seniausių Slovakijos kurortų, pirmą kartą paminėtas XI a. Pasivaikštote po senamiestį, kuris 1986 metais laimėjo Europos premiją už istorinių paminklų restauraciją ir buvo įrašytas į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą. Nuo viduramžių nepakitusi senamiesčio architektūra, miesto tvirtovė, gotikinis Rotušės aikštės ansamblis... Apsilankote įspūdingoje Šv. Egidijaus bažnyčioje ir Liaudies architektūros ir buities muziejuje. Kurortas nuo seno garsėja mineraliniais vandenimis, jų gydomosios savybės žinomos jau nuo XVI a. Atsipalaidavimo valandėlė mineralinių vandenų maudyklose „Bardejovske kupele". Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktis autobuse.

 

9 DIENA. Ryte grįžtate į Lietuvą.

 

Kaina 949 LTL (275 EU)

 

Kelionės datos:
 
2013 07 01 - 07 09  
2013 07 07 - 07 15  
2013 08 05 - 08 13
2013 08 11 - 08 19

 

Į kelionės kainą įskaičiuota 
• Kelionė autobusu.
• 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus dienoje) stovykloje.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Sportinė, kultūrinė, pramoginė stovyklos programa. 
• Grupės vadovų paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 vadovas).
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• Kuro mokestis - 100 Lt. 
• (*) - Mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats - 98 EUR.
• Anglų kalbos pamokos - 70 LTL (20 EU). Pamokos vyksta 5 dienas po 1,5 val. Užsiėmimus organizuoja Prešovo lingvistikos centro dėstytojai. Tikslas - šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimas.

 

Pastabos
• Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą (tėvų sutikimų nereikia).
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

Klauskite, mielai atsakysime.