«

 

STOVYKLA SICILIJOJE „CITTA DEL SOLE“ - lėktuvu

Lankomų objektų, ekskursijų vaizdai

       

STOVYKLA SICLIJOJE „CITTA DEL SOLE"

 2013 07 12 - 07 19
 2013 07 19 - 07 26

 

Tarptautinis vaikų ir jaunimo centras „CITTA DEL SOLE" (Saulės miestas) įsikūręs Sicilijos saloje, 7 km nuo Terasinio miesto, 35 km nuo salos sostinės Palermo. Centras įsikūręs Tirėnų jūros įlankoje Golfo di Castellamare, nuostabaus grožio pakrantėje. Čia stovyklauja 12 - 17 m. vaikai ir jaunimas iš Rusijos, Slovėnijos, Italijos.
Parko apsupta stovyklos teritorija užima 32 ha. Saugoma visą parą. Stovykloje yra medicinos punktas, dirbantis kasdien darbo valandomis. Su vietiniu gydytoju galima susisiekti 24 val. per parą. Ligoninė ir pirmosios pagalbos punktas - 10 min. kelio nuo stovyklos (važiuojant automobiliu).

 

Apgyvendinimas. Stovyklautojai apgyvendinami keturaukščiuose gyvenamuose korpusuose, kurie pakopomis leidžiasi iki jūros. Erdvūs 3-4-viečiai kambariai. Kiekviename yra vonia su dušu, kondicionierius, plaukų džiovintuvas, šaldytuvas, satelitinė televizija, telefonas, seifas, balkonas arba terasa su vaizdu į jūrą. Centriniame korpuse „Arka" yra nemokama interneto - Wi-Fi prieiga.

Maitinimas. Stovyklautojai maitinami restorane „Le Isole". Maitinimo tipas: pusryčiai, pietūs, vakarienė - švediškas stalas. Valgiaraštyje - sicilietiškos ir itališkos virtuvės patiekalai: užkandžiai, visada galima rinktis iš kelių mėsiškų ar žuvies patiekalų, net iš kelių rūšių pastos (makaronų patiekalų); patiekiama daug vietos ūkiuose užaugintų žalumynų, daržovių ir vaisių. Gėrimai - sultys, vanduo, mineralinis vanduo. Atskiromis dienomis galima pietauti restorane „Il Grill", kuriame patiekiami grilyje kepti mėsos ar žuvies patiekalai su daržovėmis.

 

Paplūdimys. Stovyklai priklauso du privatūs paplūdimiai:
• Uolėtas paplūdimys „Pontone". Uolėtoje pakrantėje įrengtos poilsio terasos su gultais. Iki jūros nusileidžiama laipteliais, ten galima atsigaivinti bare (mokama papildomai). Paplūdimyje pastoviai budi gelbėtojai.
• Smėlio paplūdimys. Iki smėlio paplūdimio, esančio už 5 km, važiuojama autobusiuku (tik organizuotai, lydint vadovui). Paplūdimyje yra gultai su skėčiais, dušai, tualetai, baras su gaiviaisiais gėrimais (mokama papildomai). Paplūdimyje gali ilsėtis tik jaunimo centro svečiai. Paplūdimyje pastoviai budi gelbėtojai.
Baseinai. Stovyklautojai gali mėgautis maudynėmis trijuose baseinuose:
• „Olimpinis" baseinas: 50 m ilgio, 8 plaukimo takeliai, gylis - 1,3 m - 1,6 m.
• Baseinas „Gėlių ežeras" (800 m²).
• Baseinas „Įlanka" įrengtas panoraminėje aikštelėje su vaizdu į įlanką. Tai trys hidromasažiniai baseinai, sujungti unikaliais vandens kalneliais „Tobogan". Nuo paskutinio kalnelio nusileidžiama tiesiai į jūrą.
Infrastruktūra. Stovykloje galima užsiimti įvairia sportine veikla:
• Mini - futbolo aikštelė.
• Tinklinio ir krepšinio aikštelė.
• Dvi aikštelės žaidimui petankės rutuliais (bocce).
• mini - golfo aikštelė (18 duobučių).
• Stalo tenisas.
• Keturi teniso kortai (raketes galima išsinuomoti).
• Aerobikos ir vandens polo pamokos.
Animacija. Stovykloje dirba profesionali animatorių komanda. Animacinės programos vyksta 
kasdien (italų, anglų, rusų kalba). Stovyklos programoje: šokių pamokos, muzikiniai ir vaidybiniai pasirodymai, teminiai vakarai, žaidimai, šou akcijos, sporto varžybos. Kiekvieną vakarą organizuojama diskoteka po atviru dangumi su vietiniais didžėjais.
 

1 DIENA. Skrydis: Kaunas - Palermas. Vykstate į stovyklą. Įsikuriate. Vakarienė. Supažindinimas su stovyklos tvarka, infrastruktūra, galimybėmis sportuoti, dalyvauti animaciniuose užsiėmimuose ir asmenybės lavinimo programoje „Išminčių mokykla". Susipažinimo vakaras. Nakvynė.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Maudynės ir poilsis uolėtame paplūdimyje. Vandens aerobika. Sportinės varžybos. Pietūs. Siesta (13:30 - 15:30). Užsiėmimas „Išminčių mokykloje" - žaidimai, atskleidžiantys stipriausias tavo puses. Maudynės ir poilsis smėlio paplūdimyje. Vakarienė. Užsiėmimas „Išminčių mokykloje" - komandos formavimo žaidimai. Vakarinis pasivaikščiojimas. Vakaro animacinė programa: „Tikiu - netikiu" (23:00 - 00.00). Naktinė diskoteka. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. *Išvyka „Senojo Palermo paslaptys". „Salų metropoliu" vadinamas Palermas - labai senas miestas, išgyvenęs klestėjimo ir žlugimo laikotarpius. Palermas - tai ir didžiuliai tamsūs pastatai, siauros gatvės, nesibaigiantis automobilių srautas bei gatvės triukšmas, ir žalias miestas su puikiais parkais, prisodintais egzotiškų augalų. Taip pat Palermą puošia daugybė bažnyčių ir keletas nuostabių aikščių. Nukeliausite ant Pelerino kalno, kurio svarbiausia vieta yra Santuario de Santa Rosalia - uoloje įrengta bažnyčia. Rozalija yra šventoji miesto globėja. Uolos viduje kaupiasi kalnų vanduo, kuris surenkamas moderniais nutekamaisiais loveliais. Tai šventas vanduo. Vėliau išvysite kapucinų ordino katakombas, senąjį Palermo uostą ir Jūrų aikštę. Ekskursiją į penktą pagal dydį Italijos miestą Palermą užbaigsime pasivaikščiojimu mažomis siaurutėmis senamiesčio gatvelėmis su jose stovinčiais kažkada šlovingais aukštuomenės rūmais. Grįžtate į stovyklą. Pietūs. Siesta. Užsiėmimas „Išminčių mokykloje" - psichologinis žaidimas „Keltų ratas". Maudynės ir poilsis smėlio paplūdimyje. Vakarienė. Vakaro animacinė programa „Aš". Naktinė diskoteka. Nakvynė.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Maudynės ir poilsis uolėtame paplūdimyje. Vandens aerobika. Smagios sportinės varžybos Olimpiniame baseine. Pietūs. Siesta. Užsiėmimas „Išminčių mokykloje". Maudynės ir poilsis smėlio paplūdimyje. Vakarienė. Pasiruošimas vakaro renginiui. Rusų animacinė programa: varžybos tarp skirtingų tautybių būrių. Naktinė diskoteka. Nakvynė.

 

5 DIENA. Ankstyvi pusryčiai. Pietūs - sausas davinys. *Išvyka - mini kruizas „Lipario ir Vulkano salos". Važiuojame į Čefalu uostą. Prasideda puiki kelionė laivu po UNESCO saugomą Lipario salyną. Pora valandų plaukiate iki Lipario salos - didžiausios iš visų 7 salyno salų, išsidėsčiusių tarp Vezuvijaus ir Etnos. Liparis - nuostabi ugnikalnio kilmės sala, iš toli primenanti didžiulį baltą raudonomis ir juodomis dėmėmis išmargintą laivą. Tamsias salos uolas skalauja smaragdo spalvos bangos. Ekskursija po salą, apsilankymas Citadelėje. Panoraminis kruizas grožintis Lipari ir Vulkano salų pakrantėmis. Atplaukiate į Vulkano salą. Arčiausiai Sicilijos esančioje Vulkano saloje yra įspūdingas veikiantis ugnikalnis. Nors ugnikalnis aprimęs, tačiau iki šiol visur verda purvo vonios, trykšta geizeriai. Vulkanas su penkiais krateriais, juodos lavos paplūdimiu ir karšto vandens šaltiniais - tarsi demoniškų Dievų buveinė. Tokią atmosferą dar sustiprina balti fumarolių garai. Poilsis ir maudynės juodo ir balto smėlio paplūdimiuose. Pageidaujantys gali mėgautis maudynėmis hidromasažiniame baseine, panirti į terminio purvo šaltinį (mokama papildomai: 2 val.trukmės maudynės - 12 EUR). Grįžtate į Čefalu uostą. Vykstate į stovyklą. Vėlyva vakarienė. Vakarinė programa - italijos animatorių šou amfiteatre. Nakvynė.

 

6 DIENA. Ankstyvi pusryčiai. *Išvyka „Mafija kine ir gyvenime". Tai ekskursija, aplankant vietas, susijusias su kova prieš Sicilijos mafiją: Palermo provincijos miestą Partiniką, Fikutcijos mišką. Vykstate į Sicilijos mafijos sostinę - Palermo provincijos miestą Korleonę. Miestą, labiausiai žinomą kaip mafijos bosų gimtinę, išgarsino Marijo Pjuzo romanas „Krikštatėvis". Dar labiau „mafijos miestelio" įvaizdį sustiprino 2006 m. čia sugautas įtakingiausias Sicilijos mafijos bosas Bernardo Provenzano, pramintas „Sicilijos fantomu", kurio buvo ieškoma 40 metų. Apžiūrite Korleonės miesto katedrą, apsilankote Kovos prieš mafiją muziejuje. Grįžtate į stovyklą. Vėlyvi pietūs. Siesta. Maudynės ir poilsis smėlio paplūdimyje. Vakarienė. Užsiėmimas „Išminčių mokykloje" - žaidimai, padedantys sukurti puikų emocinį foną. Vakaro animacinė programa - konkursas „Cirkas". Naktinė diskoteka. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Maudynės ir poilsis uolėtame paplūdimyje, baseine „Įlanka" su vandens kalneliais „Tobogan", Olimpiniame baseine. Vandens aerobika. Pietūs. Siesta (13:30 - 15:30). Maudynės ir poilsis smėlio paplūdimyje. Vakarienė. Užsiėmimas „Išminčių mokykloje" - psichologinis treningas „Tylos režimas arba Didysis pokalbis". Vakarinis italų animatorių šou amfiteatre. Atsisveikinimo vakaras. Nakvynė.

 

8 DIENA. Pusryčiai. Maudynės ir poilsis uolėtame paplūdimyje, baseine „Įlanka" su vandens kalneliais „Tobogan", Olimpiniame baseine. Vandens aerobika. Pietūs. Vykstate į Palermą. Skydis: Palermas - Kaunas.

 

Kaina celebrities sex videos
celebrity nudes
naked celebrities
celebrity sextapes
cartoon porn pics
celebrity porn
hentai porn
lesbian milf
Cumshots
2699 LTL (782 EU)

 

Kelionės datos
2013 07 12 - 07 19 
2013 07 19 - 07 26

 

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Pervežimas: Trapani - stovykla „Citta del Sole" - Trapani.
• 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Sportinė, kultūrinė stovyklos programa. 
• Grupės vadovo paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 vadovas).
• Kelionės dokumentų sutvarkymas. 
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota
Skrydis: Kaunas - Trapani - Kaunas - nuo 720 LTL (208 EU) (skrydį rekomenduojame užsakyti tik susirinkus minimaliai keliauotojų grupei).
• Bagažas: svoris 15 kg - 190 LTL (55 EU); svoris 20 kg - 266 LTL (77 EU).
• (*) - mokamos išvykos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas išvykas ir mokamus objektus - apie 140 EUR.

 

Pastabos
• Išvykimas/grįžimas iš Kauno. 
Minimali stovyklautojų grupė - 10 asmenų. 
• Pirmos ir paskutinės dienos programa gali kisti, keičiantis skrydžių tvarkaraščiui. 
• Stovyklos renginių ir mokamų išvykų grafikas gali kisti (išvyka - mini kruizas „Lipario ir Vulkano salos" vyksta tik esant palankioms navigacijos sąlygoms).
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

 

Klauskite, mielai atsakysime.