«

DISNEILENDAS - HEIDĖS PARKAS 2013 07 30- 2013 08 04

 

DISNEILENDAS - HEIDĖS PARKAS


PARYŽIUS - DISNEILENDAS  - HEIDĖS PARKAS

 

 2013 07 30 -2013 08 04

 

 

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

 

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Įdomios istorijos, konkursai, varžybos, prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Paryžiaus.

 

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys - Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, prabangioji Ch. Garnier Opera, Fragonard kvepalų muziejus. Vakare plauksite *laivu Senos upe, klausysitės prancūziškų dainų, grožėsitės tikrai karališku miestu. *Pasikelsite į Eifelio bokštą ir iš aukštybių apžvelgsite Paryžių.Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.

 

4 diena. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS - tai magiška karalystė, kurioje gyvena laimingi V. Disnėjaus sukurti klasikinių pasakų herojai. Prasideda kelionė per 5 pasakų šalis ir kas minutę pildosi jūsų troškimai... „Svajonių šaly" kartu su Piteriu Penu skraidančiu Gaelonu keliausite žvaigždėtu dangumi, „Linksmojo kepurininko arbatos puodeliai" susuks galvas, o dar labiau supainios „Smalsiosios Alisos labirintas", švelnumo ir grožio paslaptis atvers „Miegančiosios gražuolės pilis". „Pinokio kelionė", „Pasakų kruizas" ir viso pasaulio šokančios, dainuojančios lėlės nukels į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šaly" patirsite Laukinių Vakarų realybę. Kirsdami požemines šachtas ir vėjų perpučiamas kalnų grandines traukiniu pakilsite į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleisite vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiom virsite indėnais. „Nuotykių šaly" netiktumai tyko už kiekvieno kampo: per senovės griuvėsių liekanas atbulomis dardantis Indianos Džonso traukinys nuveš į „Pavojų šventyklą", valtimi nusigavę į slaptus urvus pamatysite tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą, Aladino žibintas atvers užburtojo miesto vartus, kopdami į Robinzono medį galėsite išbandyti savo sugebėjimus išgyventi... O kur dar paradai, šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais... Įspūdžių milijonas!
Disneilendas - tai vieta, kur vaizduotė išskleidžia savo sparnus: mažiems ir dideliems, jauniems ir seniems - tai laimingiausia vieta žemėje!
Kupini įspūdžių išvykstate Vokietijos link. Saldus miegas garantuotas! Naktis autobuse.

 

5 diena. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas.
Štai didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km. greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"!

Amerikietiški kalneliai, kadaise buvę šiurpiausiu parko atrakcionu, dabar tik „lengvas apšilimas". Vidury ežero išaugęs „Aštuonkojis" - skirtas žmonėms, priklausantiems nuo aštrių pojūčių. Visiškai naujos generacijos atrakcionas - europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas.
Vakare išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare - naktį grįžtate į Lietuvą.

 

 

Kelionės data: 2013 07 30 - 2013 08 04

 

Kelionės kaina 1299LTL (376 EU)

Spec. kaina nuo 899LTL (260 EU)

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė autobusu, 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose(jei vykstate dviese)/triviečiuose (jei vykstate trise) kambariuose, kelionės vadovo ir gido paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus: ~ 96 EUR suaugusiam; ~ 81 EUR vaikui iki 11m.;
- kuro mokestis - 100 LTL (29 EU)
- medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
- priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 240 LTL (69 EU);

 

Pastabos:
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas
Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą
- išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus. 

 

Klauskite, mielai atsakysime.