«

1 DIENA: VILNIUS – BARSELONA (2770 km)
Skrydis į Barseloną. Pervežimas į viešbutį Barselonoje. Laisvas laikas. Vakare, pagal galimybę – grojančių fontanų šou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: BARSELONA – SARAGOSA (310 km) – MADRIDAS (320 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Saragosą – Aragono regiono sostinę, įkurtą romėnų I a. pr. Kr. Aplankoma Šv. Mergelės Pilar bazilika, turinti net 11 kupolų. Laisvas laikas. Išvykimas į Madridą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA: MADRIDAS – TOLEDAS (75 km) – MADRIDAS
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Ispanijos sostinę Madridą. Aplankoma Prado paveikslų galerija (be gido).
**Ekskursija į Toledą – vieną svarbiausių istorinių ir kultūrinių Ispanijos centrų. Toledas įsikūręs centrinėje Ispanijoje, Kastilijoje, prie Tacho upės. Kadaise būtent šis miestas buvo senoji Ispanijos karalystės sostinė. Ekskursija po miestą, aplankant didingąją Toledo katedrą, kurios interjere ir eksterjere susipina skirtingi architektūros stiliai. Toliau lankoma *Šv.Tomo bažnyčia, kurioje saugomas El Greko šedevras. Sugrįžimas į Madridą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: MADRIDAS – SEGOVIJA (100 km) – SALAMANKA (190 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Segoviją – senovinį Kastilijos miestą. Jis įžymus unikaliais paminklais: XV a. pastatytais Kastilijos karalių rūmais, *XVI a. katedra, išlikusiu romėnų akveduku. Išvykimas į Salamanką, miestą minimą jau V a. pr. Kr., kurio senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Atvykus ekskursija po istorinį miesto centrą: XIII a. universitetas – vienas seniausių pasaulyje, Romos tiltas, „namas su kriauklėmis“, Renesanso epochos rūmai. Įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 DIENA: SALAMANKA – PORTO (355 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Porto – senąją Portugalijos sostinę, žymiojo portveino gimtinę. Įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 DIENA: PORTO – KOIMBRA (120 km) – FATIMA (95 km) – LISABONA (130 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Koimbrą, kuriame yra vienas seniausių universitetų Europoje. Vaikštant universiteto koridoriais pajaučiama viduramžių mokslų dvasia. Pageidaujantys gali aplankyti universiteto *biblioteką. Išvykimas į Portugalijos sostinę Lisaboną. Pakeliui sustojama Fatimos mieste – viename iš svarbiausių pasaulyje katalikų piligrimų miestų. Čia buvo apsireiškusi Dievo Motina. Pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą. Įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 DIENA: LISABONA
Pusryčiai. Ekskursija po Portugalijos sostinę: didingas Beleno bokštas – švyturys, romaninė gotikinė Šv.Jurgio pilis, XVI a. pastatytas Šv.Jeronimo ordino vienuolynas, kur palaidotas žymusis keliautojas ir atradėjas Vaska de Gama, centrinė aikštė, „Ekspo 98“ rajonas. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA: LISABONA – SINTRA (30 km) – CASCAIS (15 km) – LISABONA (25 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Sintrą – „fėjų ir burtininkų pasakišką miestą”, kur aplankomi Sintros karališkieji rūmai. Pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą. Vykstama į Cascais kurortinį miestelį, žymų savo žuvies restoranais. Aplankomas kurortinis Estoril miestelis, garsus jame vykstančiais pasauliniais teniso ir golfo turnyrais. Sugrįžimas į Lisaboną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 DIENA: LISABONA – EVORA (130 km) – MERIDA (170 km) – KASERES (145 km)
Pusryčiai. Aplankomas UNESCO saugomas Evora miestas su jame esančia: XVI a. statyta Šv.Pranciškaus bažnyčia ir žymiąja iš kaulų pastatyta koplyčia. Išvykimas į senovinį Meridos miestą, kur aplankomi romėnų teatras ir amfiteatras puoštas įspūdingai dekoruotomis marmuro kolonomis, romėnų tiltas. Išvykimas į Kaseres. Apžvalginė ekskursija po Kaseres istorinį centrą, iš kur prasidėjo daugybė konkistadorų žygių. Įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 DIENA: KASERES – KUENKA (450 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Kuenką – vieną gražiausių viduramžių Ispanijos miestų, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir įsikūrusį prie keturių upių santakos. Įsikūrimas viešbutyje. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą. Senose Kuenkos gatvėse išsibarsčiusios bažnyčios ir vienuolynai atspindi architektūros stilių kaitą: romantika, gotika, barokas. Įspūdingai atrodantys ant Huekaro tarpeklio šlaitų „kabantys“ namai. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11 DIENA: KUENKA – VALENSIJA (220 km) – SALOU (250 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Valensiją – miestą garsėjantį keramikos darbais, fiestų gausa, iš kurių garsiausia Las Fallas fiesta. Valensija laikoma populiaraus ispaniško patiekalo iš ryžių – paeljos gimtine. Atvykus pažintis su miestu: senamiestis, gotikinė XIII a. katedra, kurioje saugoma Šv.Gralio taurės kopija, Karalienės aikštė, „Mokslo ir Meno miestas“ – pasaulinio garso ispanų archtekto ir inžinieriaus Santjago Calatrava kurinys. Išvykimas į Salou kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

12 – 14 DIENOS: SALOU
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį į Barseloną, Monserat, Figueres, Taragoną. Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

15 DIENA: SALOU – BARSELONA (110 km) – VILNIUS (2770 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Barselonos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 10.00 - 16.00 val.),
• 14 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene,
• kelionė komfortišku autobusu/mikroautobusu Ispanijoje, Portugalijoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursijos pagal programą.

PASTABOS:
skrydžio bilietai už papildomą mokestį: nuo 500 Lt (145 EU),
• už (*) pažymėtus objektus mokama papildomai (apie 20 EUR),
• už (**) pažymėtą ekskursiją į Toledą mokama papildomai (60 EUR),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• gėrimai vakarienių metu – už papildomą mokestį,
• medicininių išlaidų draudimas – už papildomą mokestį,
• vykstama su rusakalbe grupe.

Galima užsisakyti papildomą poilsį Salou kurorte.