«

1 DIENA: VILNIUS – BARSELONA (2770 km)
Skrydis į Barseloną. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: BARSELONA – SARAGOSA (310 km) – MADRIDAS (320 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barseloną – antrą pagal dydį ir patį kosmopolitiškiausią Ispanijos miestą, garsėjantį architektūros paminklais, lankytinomis vietomis ir vienais įdomiausių kultūrinių objektų Europoje. Šv.Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia) – miesto simbolis, architekto A.Gaudi žymiausias kūrinys, kurio statyba tapo autoriaus gyvenimo darbu, Guelio parkas, kuriame tik iš skaldos statyti statiniai puikiai įsiliejo į gyvosios gamtos kraštovaizdį, gotikinis kvartalas, kurio centre stovi gotikinė katedra – didingas XIV a. architektūros paminklas. Navą supa 28 šoninės koplyčios su nuostabiais barokiniais altorių paveikslais. Išvykimas į Saragosą – penktą pagal dydį Ispanijos miestą, įkurtą romėnų I a. pr. Kr. Ekskursija po istorinę Saragosos dalį, kurios metu galima aplankyti Šv. Mergelės Pilar baziliką. Išvykimas į Madridą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.     

3 DIENA: MADRIDAS – TOLEDAS (70 km) – MADRIDAS (70 km)
Pusryčiai. Atvykimas į Madridą – vieną įspūdingiausių Europos sostinių, kurios istorijos šaknys glūdi dar X a. Apžvalginė ekskursija po miestą aplankant Ispanijos aikštę, Karalių rūmus – Ispanijos  karalių rezidenciją nuo Karlo III iki Alfonso XIII laikų. Tai – milžiniško dydžio ir grožio statinys. Pageidaujantys turi galimybę pasivaikščioti po įspūdingus rūmų koridorius ir kambarius, išpuoštus freskomis, paveikslais, paauksuotomis lubomis, prabangiais sietynais. Aplankomas ir senasis Madrido centras bei žymiausi Madrido bulvarai ir prospektai. Pasivaikščiojimas po vieną pagrindinių Madrido aikščių, vadinamą Saulės vartais, kurios viduryje stovi Karolio III statula ir žymioji statula – lokys prie žemuoginio medžio – Madrido simbolis. Jis simbolizuoja, kad Madridas – Ispanijos širdis. Laisvas laikas. **Ekskursija į Toledą – vieną svarbiausių istorinių ir kultūrinių Ispanijos centrų, įsikūrusių prie Tacho upės. Kadaise būtent šis miestas buvo senoji Ispanijos karalystės sostinė. Ekskursija po miestą, aplankant didingąją Toledo katedrą, kurios interjere ir eksterjere susipina skirtingi architektūros stiliai. Taip pat aplankoma *Šv.Tomo bažnyčia, kurioje saugomas El Greko šedevras. Sugrįžimas į Madridą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.   

4 DIENA: MADRIDAS – ESCORIAL (65 km) – MADRIDAS (65 km)
Pusryčiai. Aplankome Prado paveikslų galeriją (be gido). Čia saugoma didžiausia Ispanijos tapybos kolekcija pasaulyje, kurios eksponatai apima XII–XIX a. Išvykimas į Escorial – Pilypo II rezidenciją. Tai istorinė Ispanijos karalių rezidencija. Rūmai XVI a. buvo pastatyti Pilypo II ir skirti Šv.Lauryno garbei. El Escorial kompleksą sudaro karaliaus rūmai, vienuolynas, čia įkurta mokykla ir muziejus. Sugrįžimas į Madridą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje. 

5 DIENA: MADRIDAS – VALENSIJA (355 km) – SALOU (250 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Valensiją  – miestą, kuris turi labai ilgą ir turtingą istoriją. Šiandien tai tampa puikia alternatyva Madridui ar Barselonai. Tai trečias pagal dydį Ispanijos miestas, garsėjantis keramikos darbais, fiestų gausa iš kurių garsiausia Las Fallas fiesta. Valensija laikoma populiaraus ispaniško patiekalo iš ryžių – paeljos gimtine. Apžvalginė ekskursiją po miestą: senamiestis, gotikinė XIII a. katedra, kurioje saugoma Šv.Gralio taurės kopija, Karalienės aikštė, „Mokslo ir Meno miestas“ – pasaulinio garso ispanų architekto ir inžinieriaus Santjago Calatrava kūrinys. Laisvas laikas. Išvykimas į Salou. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.       

6 DIENA: SALOU – TARAGONA (10 km) – BARSELONA (100 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Taragoną, miestą garsų romėnų laikų statiniais. Taragona yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Atvykus, apžvalginė ekskursija po istorinį miesto centrą. Atvykimas į Barseloną. Laisvas laikas mieste. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.     

7 DIENA: BARSELONA – FIGUERES (140 km) – ŽIRONA (40 km) – BARSELONA (105 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Figueres – miestą, kurį išgarsino čia įkurtas Salvadoro Dali teatras–muziejus, antras pagal lankomumą muziejus Ispanijoje, lankytojų gausa nusileidžiantis tik Prado muziejui. Tai žaisminga vieta, užimanti senąjį miesto teatrą, kurios projektavimui ir statybai vadovavo pats S.Dali  Išvykimas į Žironą. Atvykus ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą. Sugrįžimas į Barseloną. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.    

8 DIENA: BARSELONA – VILNIUS (2770 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Barselonos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 10.00 - 18.00 val.),
• 7 nakvynės 3–4* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene,
• kelionė komfortišku autobusu/mikroautobusu Ispanijoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursijos pagal programą.

PASTABOS:
skrydžio bilietai už papildomą mokestį: nuo 500 Lt (145 EU),
• už (*) pažymėtus objektus mokama papildomai  (apie 5 EUR),
• už (**) pažymėtą ekskursiją į Toledą mokama papildomai  (60 EUR),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• gėrimai vakarienių metu - už papildomą mokestį,
• medicininių išlaidų draudimas - už papildomą mokestį,
• vykstama su rusakalbe grupe.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes Barselonoje arba poilsį prie jūros Kosta Brava kurortuose.