«

1 DIENA: VILNIUS – BARSELONA (2770 km)
Skrydis į Barseloną. Savarankiškais atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: BARSELONA – VALENSIJA (355 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barseloną – antrą pagal dydį ir patį kosmopolitiškiausią Ispanijos miestą, garsėjantį architektūros paminklais, lankytinomis vietomis ir vienais įdomiausių kultūrinių objektų Europoje. Šv.Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia) – miesto simbolis, architekto A.Gaudi žymiausias kūrinys, kurio statyba tapo autoriaus gyvenimo darbu. Toliau lankomas Guelio parkas, kuriame tik iš skaldos statyti statiniai puikiai įsiliejo į gyvosios gamtos kraštovaizdį, Montžuik kalnas nuo kurio atsiveria nuostabios Barselonos miesto panoramos, gražusis Paceo Gracija bulvaras su išskirtiniais A. Gaudi suprojektuotais Mila ir Battlo namais. Išvykimas į Valensiją  – miestą, kuris turi labai ilgą ir turtingą istoriją. Šiandien tai tampa puikia alternatyva Madridui ar Barselonai. Tai trečias pagal dydį Ispanijos miestas, garsėjantis keramikos darbais, fiestų gausa iš kurių garsiausia Las Fallas fiesta. Valensija laikoma populiaraus ispaniško patiekalo iš ryžių – paeljos gimtine. Apžvalginė ekskursiją po miestą: senamiestis, gotikinė XIII a. katedra, kurioje saugoma Šv.Gralio taurės kopija, „Mokslo ir Meno miestas“ – pasaulinio garso ispanų architekto ir inžinieriaus Santjago Calatrava kūrinys. Nakvynė viešbutyje.    

3 DIENA: VALENSIJA – TOLEDAS (380 km) – MADRIDAS (75 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Toledą – vieną svarbiausių istorinių ir kultūrinių Ispanijos centrų. Kadaise būtent šis miestas buvo senoji Ispanijos karalystės sostinė. Ekskursija po miestą, aplankant didingąją Toledo katedrą, kurios interjere ir eksterjere susipina skirtingi architektūros stiliai. Toliau lankoma *Šv.Tomo bažnyčia, kurioje saugomas El Greko šedevras. Išvykimas į Madridą. Apžvalginė **ekskursija autobusu po Ispanijos sostinę. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: MADRIDAS – ESCORIAL (35 km) – MADRIDAS
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Madridą – vieną įspūdingiausių Europos sostinių, kurios istorijos šaknys glūdi dar X a., aplankant Ispanijos aikštę, Karalių rūmus – Ispanijos  karalių rezidenciją nuo Karlo III iki Alfonso XIII laikų. Taip pat aplankomas ir senasis Madrido centras bei žymiausi bulvarai ir prospektai. Pasivaikščiojimas po vieną pagrindinių Madrido aikščių, vadinamą Saulės vartais, kurios viduryje stovi Karolio III statula ir žymioji statula – lokys prie žemuoginio medžio – Madrido simbolis. Jis simbolizuoja, kad Madridas – Ispanijos širdis. Laisvas laikas arba **ekskursija į Escorial - Pilypo II rezidenciją - tai istorinė Ispanijos karalių rezidencija. El Escorial kompleksą sudaro karaliaus rūmai, vienuolynas, čia įkurta mokykla ir muziejus. Aplankomas unikalus XVI a. rūmų-vienuolynų kompleksas, kuris buvo vadinamas 8-u pasaulio stebuklu. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA: MADRIDAS – SEGOVIJA (90 km) – MADRIDAS
Pusryčiai. Aplankoma *Prado paveikslų galerija (be gido). Čia saugoma didžiausia Ispanijos tapybos kolekcija pasaulyje, kurios eksponatai apima XII–XIX a. **Ekskursija į Segoviją – senovinį Kastilijos miestą. Jis įžymus unikaliais paminklais: XV a. pastatytais Kastilijos karalių rūmais - Alkasar, XVI a. katedra, išlikusiu romėnų akveduku. Sugrįžimas į Madridą. Vakare siūloma pasigrožėti nacionalinių šokių – *flamenko šou. Flamenko kaitina kraują ir sielą, tai aistros šokis, kuris nepalieka abejingų. Gitara, dainininkas ir šokėja – tai tikrasis ispaniškasis flamenko. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA: MADRIDAS – SARAGOSA (315 km) – KOSTA BRAVA (390 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Saragosą – penktą pagal dydį Ispanijos miestą, įkurtą romėnų I a. pr. Kr. Laisvas laikas. Savarankiškai apžiūrimas Saragosos senamiestis, kurios metu galima aplankyti Šv. Mergelės Pilar baziliką. Išvykimas į Kosta Brava pakrantę. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA: KOSTA BRAVA – FIGUERES (90 km) – ŽIRONA (40 km) – KOSTA BRAVA (40 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Figueres – miestą, kurį išgarsino čia įkurtas *Salvadoro Dali teatras–muziejus, antras pagal lankomumą muziejus Ispanijoje, lankytojų gausa nusileidžiantis tik Prado muziejui. Tai žaisminga vieta, užimanti senąjį miesto teatrą, kurios projektavimui ir statybai vadovavo pats S.Dali  Laisvas laikas. Išvykimas į Žironą. Atvykus ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą: senamiestis, *katedra, žydų kvartalas, *San Felju bažnyčia. Sugrįžimas į Kosta Brava pakrantę. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA: KOSTA BRAVA – BARSELONA (100 km) – VILNIUS (2770 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Barselonos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

 

 

 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• pervežimas: viešbutis – oro uostas (išskrendant tarp 12.00 - 18.00 val.),
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionė komfortišku autobusu/mikroautobusu Ispanijoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursijos pagal programą.

PASTABOS:
skrydžio bilietai už papildomą mokestį: nuo 500 Lt (145 EU),
• už (*) pažymėtus objektus mokama papildomai  (apie 75 EUR),
• už (**) pažymėtas ekskursijas mokama papildomai  (110 EUR),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• gėrimai vakarienių metu - už papildomą mokestį,
• medicininių išlaidų draudimas - už papildomą mokestį,
• vykstama su rusakalbe grupe.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes Barselonoje arba poilsį prie jūros Kosta Brava kurortuose.