«

1 DIENA: VILNIUS – BARSELONA (2770 km)
Skrydis į Barseloną. Pervežimas į viešbutį. Vakarienė nacionaliniame ispaniškame restorane. Vakare, pagal galimybę – grojančių fontanų šou. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: BARSELONA – NICA (670 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barselonos miestą, antrą pagal dydį ir patį kosmopolitiškiausią Ispanijos miestą, garsėjantį architektūros paminklais, lankytinomis vietomis ir vienais įdomiausių kultūrinių objektų Europoje. Ekskursijos metu aplankomas miesto simbolis – Šv.Šeimynos (Sagrada Familia) bažnyčia, architekto A.Gaudi žymiausias kūrinys, kurio statyba tapo autoriaus gyvenimo darbu. Toliau ekskursija tęsiama aplankant Katalonijos aikštę, kur pastatytas paminklas Kristupui Kolumbui, Ispanijos aikštę, kurioje stovi paminklas Migeliui Servantesui ir jo kūrinio herojams Don Kichotui ir Sančai Pansai bei Montžuiko kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama. Vykstama link Prancūzijos Rivjeros arba kitaip vadinamos Žydrosios pakrantės – vienos populiariausių paplūdimio regionų Europoje, kurią ypač pamėgę pasaulio garso žvaigždės. Atvykimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA: NICA – MONAKAS (25 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija aplankant Žydrosios pakrantės sostinę Nicą, kurios pavadinimas kilęs iš graikų pergalės deivės Nikės vardo. Gražus, senoviška ir šiuolaikiška architektūra išsiskiriantis miestas, žavi fontanais, naktį apšviestomis skulptūromis ant aukštų kolonų, įspūdingu Anglų bulvaru, mėgstama laisvalaikio praleidimo vieta. Aplankoma Rusų cerkvė, Pilies kalva su dirbtinėmis kaskadomis, senamiesčio aikštė bei senovinis Eze kaimelis, išsidėstęs aukštai ant uolų, garsus savo kvepalų muziejumi. Ekskursija į Monako kunigaikštystę, įkurtą XIII a. pabaigoje. Tai tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Toliau ekskursija tęsiame aplankant Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedrą, Kunigaikščių rūmus, Monte Karlo kazino rūmus – lošimo namų kompleksą, operos ir baleto teatrą ir Monte Karlo didįjį teatrą. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: MONAKAS – SAN REMAS (45 km) – MILANAS (270 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Apžvalginė ekskursija po San Remą – vieną iš labiausiai poilsiautojų mėgstamų kurortų Italijoje, Europos gėlių sostinę. Miestas buvo įkurtas romėnų laikais. Šiuo metu miestą garsina kasmet Ariston teatre vykstantis San Remo muzikinis festivalis. Išvykimas link Milano. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA: MILANAS – VENECIJA (280 km) – MILANAS
Pusryčiai. Kėlimasis laivu į Veneciją – miestą, vadinamą Adrijos karaliene. Venecija yra vienas iš labiausiai turistų mėgstamų miestų pasaulyje, įsikūręs ant 117 salų. Miestas garsėja gondolomis – tačiau tai yra pati brangiausia susisiekimo priemonė mieste, be abejonės ir pati romantiškiausia. Nuo XIX a. Venecija įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija po miestą, aplankant bizantiško stiliaus Šv.Morkaus baziliką ir aikštę, “Atodūsių” tiltą, kuriuo eidami nuteistieji atsidusdavo pažiūrėję į kerinčius Venecijos lagūnos vaizdus, pasigėrint Dožų rūmų architektūra. Laisvas laikas. Išvykimas link Milano. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

6 DIENA: MILANAS – AVINJONAS (580 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Europos madų sostinę Milaną. Šis miestas – mados, finansų ir pramonės centras, kurį gaubia judri, dalykiška ir žavi atmosfera. Antras pagal dydį šalies miestas ne tiek patrauklus, kiek prašmatnus, kviečiantis pažinti kosmopolitišką ir stilingą Italiją. Duomo katedra – tai didžiausia pasaulyje gotikinė katedra, kurios statyba pradėta valdant kunigaikščiui G.Galeazzo dar XIV a., o pabaigta tik XIX a. pradžioje. Pasakojama, kad darbų pabaigą paspartino imperatoriaus noras šioje vietoje būti karūnuotu Italijos karaliumi. Toliau apžiūrimi La Scala teatras, Viktoro Emanuelio II galerija – XIX a. prekybinė arkada dengta įspūdingu stiklo ir metalo stogu, Sforcų pilis, pastatyta XIV a. Viskonci pilies vietoje. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, juosiami sienos su kampiniais bokšteliais, pagrindiniai vartai, vidaus kiemeliai. Tai viena prabangiausių Italijos pilių. Rūmuose eksponuojama senovinių baldų, paveikslų, muzikinių instrumentų ir ginklų kolekcijos. Rūmuose saugomas paskutinis nebaigtas Mikelandželo kūrinys – „Pieta Rondanini“. Išvykimas į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA: AVINJONAS – KOSTA BRAVA (370 km)
Pusryčiai. Vykstama į didingą buvusių popiežių ir menų miestą Avinjoną. Senasis miestas, apsuptas dantytomis sienomis ir bokštais, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pažintis su miestu: legendomis apipintas Šv.Benezeto tiltas, Pilies aikštė, Dievo Motinos katedra, virš miesto stūksantys Popiežių rūmai – vieni didžiausių rūmų Europoje. Rūmuose galima išvysti didingas menes, freskomis išpuoštus popiežių apartamentus, koplyčias bei pagalbines patalpas. Išvykimas į Kosta Bravą. Vakarienė ir nakvynė Kosta Bravoje.

8 DIENA: KOSTA BRAVA – BARSELONA (80 km) – VILNIUS (2770 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Barselonos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

 

 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 10.00 - 16.00 val.),
• 7 nakvynės 2–3* viešbučiuose,
• maitinimas: 7 pusryčiai, 2 pietūs arba vakarienės,
• kelionė komfortišku autobusu/mikroautobusu Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursijos pagal programą.

PASTABOS:
skrydžio bilietai už papildomą mokestį: nuo 500 Lt (145 EU),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• gėrimai pietų arba vakarienių metu - už papildomą mokestį,
• medicininių išlaidų draudimas - už papildomą mokestį,
• vykstama su rusakalbe grupe.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes Barselonoje arba poilsį prie jūros Kosta Brava kurortuose.