«

1 DIENA: VILNIUS – PARYŽIUS (2130 km)
Skrydis į Paryžių. Savarankiškas atvykimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: PARYŽIUS – SENLIS (50 km) – RUANAS (160 km)
Pusryčiai. Anksti ryte savarankiškas nuvykimas į Šarlio de Golio oro uostą. Susitikimas su grupe. Išvykimas į senovinį Pikardijos regioną, kur kūrėsi didingoji Frankų imperija bei prasidėjo legendinė Merovingų karalių dinastija. Atvykimas į senąją Frankų imperijos sostinę – Senlį, dabar traukiantį turistus gotikinėmis bažnyčiomis, jaukiomis gatvelėmis ir akmeniniais viduramžių namais. Apžvalginė ekskursija: senamiestis, XII a. statyta gotikinė Senlio katedra ir vienuolynas įkurtas Anos Jaroslavnos, kuri buvo karaliaus Henriko I žmona. Išvykimas į vikingų miestą – Ruaną, taip pat buvusį Normandijos kunigaikštystės sostine. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrima: įspūdingos architektūros Dievo Motinos katedra, kurią ne kartą savo darbuose įamžino Mone; Didysis laikrodis; Senojoje turgaus aikštėje esanti Žanos d`Ark sudeginimo vieta, jos vardo bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA: RUANAS – FECAMP (70 km) – ETRETAT (20 km) – DOVILIS (60 km) – SEN MALO (230 km)
Pusryčiai. Išvykimas į nedidelį, bet labai patrauklų Fecamp miestelį, įsikūrusį prie La Manšo sąsiaurio. Miestelis garsus VII a. įkurta abatija bei garsiu vietinių vienuolių gaminamu „Benedektin“ likeriu. **Ekskursijos Palais Benedictine rūmuose metu bus galima *padegustuoti šio išskirtinio likerio. Išvykimas į nedidelį Etretat kurortą, garsėjantį ispūdingomis uolomis. ‚‚Jei norėčiau savo draugui pirmą kartą parodyti jūrą, pasirinkčiau Etretat‘‘ –  taip apie šią vietą yra pasakęs vienas prancūzų rašytojas. Pasivaikščiojimas po miestelį įspūdinga uolėta pakrante iš kur atsiveria nuostabūs vaizdai į tolumoje baltuojančias uolas. Išvykimas į prabangųjį La Manšo pakrantėje įsikūrusį Dovilio kurortą. Pasivaikščiojimas gatvelėmis garsiomis savo aristokratiškomis vilomis, kazino, čia nufilmuotomis romantiškomis istorijomis. Išvykimas link Sen Malo. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: SEN MALO – SEN MIŠELIS (55 km) – SEN MALO – ANGERS (200 km)
Pusryčiai. Vykstama į *Sen Mišelį, turistų ir piligrimų Meką. Xa. ant galingos, prie vandenyno stūksančios uolos buvo pastatytas benediktinų vienuolynas. Atskirtas nuo visų, Sen Mišelis ilgai išlaikė savitą dvasinį pasaulį. Sen Mišelyje – pati didžiausia potvynių ir atoslūgių amplitudė Europoje. Jis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kaip unikali vieta kur susipina architektūros ir gamtos grožis, mistika ir istorija. Išvykstama į buvusį turtingų pirklių ir piratų miestą Sen Malo. Apžiūrima tvirtovė, pasivaikščiojimas po miestą juosiančią gynybinę siena, nuo kurios atsiveria fortų, salų ir  Atlanto vandenyno panorama. Laisvas laikas mieste, kurio metu galima įsigyti suvenyrų, paragauti šiuose kraštuose populiarių blynelių – krepų ir galečių. Išvykimas į patį angliškiausią Prancūzijos miestą – Angers, tapusį antrąja anglų karališkosios Plantagenetų dinastijos sostine. Ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą. Miesto kontraste jau daugybę amžių išsiskiria ant kalvos pastatyta didžiulė tvirtovė, turinti 15 galingų bastionų, pradėta statyti IX a. Anžu grafo Fulko Neros. Miestas visais laikais buvo įvairių karų kryžkelėje, tačiau jam pavyko išsaugoti savo istorinius paminklus ir viduramžių grožį. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA: ANGERS – D‘USSE PILIS (95 km) – AZE LE RIDO PILIS (17 km) – VILLANDRY PILIS (12 km) – PARYŽIUS (270 km)
Pusryčiai. Išvykimas į vieną didžiausių Luaros slėnio pilių – d‘Usse pilį (Château d"Ussé). Ši X a. statyta viduramžių pilis savo mistiniu grožiu įkvėpė Šarlį Pero parašyti pasaką „Miegančioji gražuolė“. Pilyje yra sukauptos labai vertingos baldų, ginklų, flamandų gobelenų ir Renesanso italų dailininkų darbų kolekcijos. Po **ekskursijos pilyje - pasivaikščiojimas po tipišką prancūzišką parką. Išvykimas į Renesanso šedevru laikomą – Aze le Rido pilį (Château d’Azay-le-Rideau). Ji pastatyta Endro upės saloje ant įkaltų į upės dugną polių, dėl to susidaro visus pakerintis vaizdas, kad pilis pastatyta vandenyje. *Pasivaikščiojimas po pilį gausią skulptūrų, sienos papuoštos lipdytais elementais bei autentiškais flamandų tapetais. Išvykimas į Villandry pilį įžymią unikaliu parku. Tai paskutinė, didelė renesansinė pilis pastatyta šalia Luaros upės. Pasivaikščiojimas po parką, sukurtą trimis lygmenimis, turtingą įvairiais dekoratyviniais augalais bei daržovėmis, vaizduojančiomis įvairius ornamentus. Išvykimas į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA: PARYŽIUS
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių – romantiškiausią pasaulio miestą: Dievo Motinos katedra (Notre Dam de Paris), Luvras – didžiausias pasaulyje meno muziejus, Santarvės aikštė, Liuksemburgo sodai, Panteonas, Sorbonos universitetas, vienas žymiausių pasaulio aveniu – Eliziejaus laukai, Paryžiaus simbolis – Eifelio bokštas. Aplankomas Fragonard kvepalų muziejus visus sužavintis kvapų gausa. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA: PARYŽIUS
Pusryčiai. Savarankiškai aplankomas Monparnaso bokštas (bilietas įskaičiuotas) – tai 210 m aukščio bokštas nuo kurio atsiveria nepakartojamos Paryžiaus panoramos. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA: PARYŽIUS – VILNIUS (2130 km)
Pusryčiai. Savarankiškas išvykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
•  7 nakvynės 3* viešbučiuose,
•  maitinimas: pusryčiai,
•  kelionė komfortišku autobusu/mikroautobusu Prancūzijoje,
•  rusiškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
•  ekskursijos pagal programą rusų kalba.

PASTABOS:
• skrydžio bilietai už papildomą mokestį: nuo 400 LTL (116 EU).
• individualus pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas – už papildomą mokestį,
• už visus (*) pažymėtus objektus mokama papildomai (20 EUR),
• už visas (**) pažymėtas ekskursijas mokama papildomai (20 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas – neįskaičiuotas į kainą,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• datomis: 07.01, 07.11, 07.22, 08.01, 08.12, 08.22 papildomai mokama – vakarienė Sen Malo viešbutyje – 55 Lt/asm.

Galima užsakyti papildomas nakvynes Paryžiuje.