«

1 DIENA: VILNIUS – PALERMAS (3000 km)
Skrydis į Palermą. Individualus pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: PALERMAS – SIRAKŪZAI (260 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pietūs. Savarankiškas išvykimas į Palermo oro uostą ir susitikimas su grupe. Išvykimas į Sirakūzus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA: SIRAKŪZAI – NOTO (40 km) – SIRAKŪZAI
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po istorinį Sirakūzų miestą, laikomą vienu gražiausių senovės graikų miestų. Aplankomi *archeologinis parkas ir nuo V a.pr.Kr. išlikę graikų teatro griuvėsiai, Apolono ir Dzeuso šventyklos, romėnų amfiteatras ir kiti antikinio miesto pastatai. **Ekskursija į sicilietiško barako perlu laikomą Noto miestą, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Miestas XVII a. buvo sunaikintas galingo žemės drebėjimo, bet buvo atstatytas dar gražesniu. Pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą: vyskupų rūmai, rotušė, Šv. Dominyko bažnyčia, senovinio miesto Noto Antica liekanos. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: SIRAKŪZAI – ETNA (95 km) – TAORMINA (40 km) – SIRAKŪZAI (120 km)
Pusryčiai. Išvykimas prie didžiausio Europoje Etnos ugnikalnio (3329 m). Pasivaikščiojimas veikiančio ugnikalnio šlaitais iki 1987 m aukščio. Laisvas laikas Silvestri kraterių apžiūrėjimui. Pagal galimybę **ekskursija prie centrinio Etnos kraterio. Išvykimas į poilsiautojų pamėgtą Taormina kurortą. Laisvas laikas savarankiškam kurorto apžiūrėjimui, kurį sudaro dvi dalys - istorinis miesto centras ir kurortinė zona pajūryje. Jus sužavės viduramžių pilis, antikinio teatro griuvėsiai bei Taorminos sodai, kur auginami egzotiniai augalai. Sugrįžimas į Sirakūzus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA: SIRAKŪZAI – KATANIJA (65 km) – SIRAKŪZAI
Pusryčiai. Išvykimas į Katanijos miestą, įsikūrusį vaizdingoje Etnos ugnikalnio papėdėje. Atvykus apžvalginė ekskursija po miestą, kurį įkūrė graikai VIII a. pr. Kr., ne kartą stipriai sugriautą per žemės drebėjimus ir ugnikalnio išsiveržimus: katedra, miesto simboliu tapęs dell "Elefante fontanas, didingos miesto aikštės. Panoraminė išvyka nuostabiais vaizdais garsėjančia Ciklopų pakrante. Sugrįžimas į Sirakūzus. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA: SIRAKŪZAI – PIAZZA ARMERINA (140 km) – AGRIDŽENTAS (100 km)– PALERMAS (130 km)
Pusryčiai. Išvykimas link Palermo. Pakeliui aplankomos, prie Piazza Armerina miestelio esančios, daugybe mozaikų išpuoštos *romėnų vilos del Casale liekanos. Dėl puikių klimatinių sąlygų mozaikos yra puikiai išlikusios ir yra saugomos UNESCO. Aplankoma viena įdomiausių Sicilijos vietų - *Šventyklų slėnis (Valle dei Templi), esantis šalia Agridžento miesto. Čia yra išlikę aštuonių šventyklų griuvėsiai, kurios daugiausiai buvo statytos iš vulkaninio tufo ir orentuotos į rytų pusę, kad tekančios saulės spinduliai apšviestų šventyklas puošiančias skulptūras. Laisvas laikas. Atvykus į Palermą, įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA: PALERMAS – MONREALIS (10 km) – ČEFALU (75 km) – PALERMAS (70 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sicilijos sostinę Palermą. Šį miestą įkūrė romėnai, tačiau jis labiausiai suklestėjo jį valdant arabams, dabar tai vienas labiausiai turistų lankomų Sicilijos miestų. Ekskursijos metu aplankoma unikalus Kapucinų vienuolynas, kuriame saugomi mumifikuotų vienuolių palaikai, Palazzo Reale rūmai, Palermo katedra. Toliau aplankoma Monrealio miestelyje esanti, nepakartojamomis bizantiškomis mozaikomis išpuošta, XII a. statyta *Santa Maria La Nuova katedra. Laisvas laikas. Išvykimas į Čefalu kurortinį miestelį. Atvykus, pasivaikščiojimas po šio žavingo miestelio siauras viduramžių gatveles, antikinės šventyklos griuvėsius ir puikiais paplūdimiais. Sugrįžimas į Palermą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA: PALERMAS – SEGESTA (80 km) – ERICE (30 km) – PALERMAS (115 km)
Pusryčiai. Išvykimas į nuostabiais kraštovaizdžiais garsėjančią Trapanio provinciją. Aplankoma graikų statyta, seniausia Sicilijoje (pastatyta V a.pr.Kr.) *Segesta šventykla. Tai unikali dorėninio stiliaus šventykla pastatyta ant kalvos. Laisvas laikas. Išvykimas į sevovinį Erice miestelį, įkurtą prieš 3000 metų. Tai nuostabus miestelis įsikūręs ant kalvos, nuo kurio esant geram orui galima pamatyti net Tunisą. Pasivaikščiojimas po šį gražų miestelį, kuris didžiuojasi savo Veneros šventykla, Pepoli pilimi bei nuostabiais į aplinkines apylinkes atsiveriančiais vaizdais. Sugrįžimas į Palermą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA: PALERMAS – TRAPANIS (110 km) – KAUNAS (3000 km)
Pusryčiai. Individualus pervežimas į Trapanio oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• individualus pervežimas: Palermo oro uostas – viešbutis – Trapanio oro uostas,
• 8 nakvynės 3* viešbučiuose,
• maitinimas: 8 pusryčiai,  7 vakarienės, 1 pietūs,
• kelionė komfortišku autobusu/mikroautobusu Italijoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursijos pagal programą.


PASTABOS:
• skrydžio bilietai į Siciliją - už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus mokama papildomai (apie 45 EUR),
• už (**) pažymėtas ekskursijas mokama papildomai (85 EUR),
• individualus pervežimas (2 dieną) į Palermo oro uostą - 240 LTL (69 EU) (1-3 asm.),
• taurė vyno ir stiklinė vandens – vakarienių metu, įskaičiuota į kelionės kainą,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• medicininių išlaidų draudimas - už papildomą mokestį,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.
Po pažintinės kelionės, galima užsisakyti poilsį prie jūros Sicilijoje.