«

VIENA – FLORENCIJA – ROMA – VATIKANAS – PIZA - VENECIJA

Kelionės programa

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją (Čekiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Austrijos sostinę Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Išvykimas į Italiją, kelionė per įspūdingąsias Rytų Alpes. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Florenciją – renesanso kultūros lopšį ir senąją suvienytos Italijos karalystės sostinę. Ekskursija po puikiai išlikusį viduramžišką miestą: Šv. Kryžiaus bažnyčia, kur palaidotas Galilėjus, Mikelandželas, Makiavelis ir kt., stulbinančio dydžio ir išorės dekoro Santa Maria del Fiore katedra, Džoto varpinė – žmogaus amatų enciklopedija, krikštykla su nepaprasto grožio durimis, Mikelandželo pavadintomis “Rojaus vartais”, viduramžiškai santūri ir didinga Sinjorijos aikštė, seniausias mieste Vekjo tiltas (XIV a.) su juvelyrinių dirbinių krautuvėlėmis ir paminklu auksakalių tėvui – B.Čelini. Išvykimas iš Florencijos. Kelionė į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA. */** .Pusryčiai. Atvykimas į Romą, senojo pasaulio sostinę. Ekskursija po miesto centrą: Šv. Marijos Madžiore bazilika – pirmoji bažnyčia Mergelei Marijai Vakarų pasaulyje, išaugusi antikinės Junonos šventyklos vietoje (unikalios V-XIII a. mozaikos, sakralios relikvijos ir t.t.), didžiausias antikinio pasaulio pastatas Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, senosios Romos visuomeninio gyvenimo centras – forumas, Kapitolijaus kalva su miesto merija, muziejais ir skulptūromis, Venecijos aikštė su B.Musolinio valdžios rezidencija, gigantiškas Tautos altorius, Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią, Trevi fontanas, Ispanijos aikštė. Šv. Angelo pilis, Navonos aikštė su įspūdingais fontanais, geriausiai išsilaikęs antikinės Romos pastatas – Panteonas – „visų dievų šventykla“. Ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną. Šv. Petro bazilika - pagrindinė pasaulio katalikų bažnyčia: Mikelandželo “Pieta”, Berninio šedevrai, apaštalo Petro kapas, popiežių palaidojimai, Mikelandželo suprojektuotas iškilus bazilikos kupolas. Išvykimas iš Vatikano. Nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė į Pizą: lankymasis dermės ir harmonijos komplekse – Campo dei Miracoli (įspūdingiausia Toskanoje romaninė katedra, romaninė-gotikinė krikštykla, cilindrinis svyrantis bokštas su atviromis romaninėmis arkadomis). Išvykimas iš Vatikano. Kelionė per Italiją. Nakvynė viešbutyje.

     

6 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Apžvalginė ekskursija po miestą: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi ir antikiniais Lisipo žirgais, varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai – gotikos šedevras, Rialto tiltas, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

     

7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją (Čekiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

     

Atstumas - Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5600 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa. (*/**) - vykstant pažymėta data, kai kurie objektai gali būti uždaryti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Romoje, vietinių gidų paslaugos Vienoje, Florencijoje, Vatikane, Venecijoje, plaukimas į Veneciją, įvažiavimo mokestis į Florenciją, į Veneciją.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~85 – 100 EUR.

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 499 Lt (144 EU)

Papildoma informacija

2013 10 26; 11 30; 12 22 *Šv. Kalėdos Romoje; 12 28 *N. Metai Romoje; 2014 01 04; 02 22 Venecijos karnavalas; 03 08; 04 10 ** Verbų sekmadienis Romoje; 04 17 **Šv.Velykos Italijoje; 04 26.

** keičiamas programos eiliškumas (04 10 - 4 kelionės dieną Verbų sekmadienio iškilmės Vatikane;
04 17 – 4 kelionės dieną Velykų ryto Šv.mišios Vatikane);

Galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas / asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas / asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė.

Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.