«

VIURCBURGAS - PARYŽIUS - LUAROS SLĖNIO PILYS: ŠAMBORO, ŠENONSO, AMBUAZ, ATLANTO VANDENYNO PAKRANTĖ: NANTAS, LA BOULE – SEN MALO – KANKALIS -MON SEN MIŠELIS – ANTVERPENAS

Kelionės programa

1DIENA. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga Marienburgo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; XVIa. statytas tiltas per Maino upę, puoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis, jungiantis senąjį miestą su Marienbergo tvirtove; UNESCO paveldo baroko perlas Arkivyskupų Rezidencijos rūmų ansamblis su parku; romaniškoji Šv.Kilijono katedra su gražiu barokiniu interjeru; Noimiunsterio bazilika, XIII a. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Išvykimas iš Viurcburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

     

3 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Paryžių. Ekskursija autobusu po Paryžių. Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera. Didžiausio pasaulyje meno muziejaus – Luvro, kuriame eksponuojamos neįkainojamos meno vertybės: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“, Graikijoje rasta „Milo Venera“, lankymas. Kelionė į Defansą. Pravažiuojame Santarvės aikštę, elegantiškiausią Paryžiaus gatvę - Eliziejaus laukus, Šarlio de Golio aikštę su Triumfo arka. Atvykimas į Defansą. Tai prancūziškoji Amerika, pribloškianti įspūdingų formų stiklo ir plieno konstrukcijomis. Impozantiškiausias statinys Naujoji arka - „Defanso galva“. Didinga Paryžiaus panorama nuo Eifelio bokšto. Nakvynė viešbutyje.

     

4 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija pėsčiomis po Monmartrą. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai - tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas, Tertro aikštė - Monmartro menininkų Meka. Kalvos viršūnėje iškilusi Šventosios Širdies bazilika. Kliši bulvaras. Mulen Ružas. Laisvas laikas Monmartre arba S.Dali muziejaus lankymas (pageidaujantiems). Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala - Paryžiaus Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai; Rotušė. Bobiuro rajone esantis Ž.Pompidu meno ir kultūros centras, garsioji Rivoli gatvė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Invalidų rūmų ansamblį su Armijos muziejumi ir Napoleono kapu, besižavintiems O.Rodeno kūryba, Birono rūmuose įsikūrusį O.Rodeno muziejų. Romantiškas plaukimas laivu Senos upe. Vakarą siūlome praleisti Lotynų kvartale. Nakvynė viešbutyje.

     

5 DIENA. Pusryčiai Išvyka į karališkąjį Luaros slėnį. Luara – ilgiausia Prancūzijos upė. Dėl gausybės pilių, statytų XV-XVIIIa., ir ramaus gyvenimo būdo derlingi šios upės slėniai vadinami „Prancūzijos sodu“. Šamboro pilis - didingiausias Renesanso stiliaus šedevras, viena gražiausių pilių pasaulyje, karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Manoma, kad šios pilies darbų įkvėpėjas buvo Leonardas da Vinčis. Šenonso - „damų pilis“, kurioje gyveno karalienės ir karaliaus favoritės. Ši pilis dažnai vadinama pilimi – tiltu, kabančiu ant vandens. Aplankomi nuostabūs pilies sodai. Ambuaz - grandiozinė pilis-tvirtovė. Pilies koplyčioje palaidotas Renesanso epochos genijus Leonardas da Vinči. Aplankomas prie pilies prigludęs Ambuaz miestelis, kuriame tebegyva senoji bretonų dvasia. Esant galimybei XV a. Plou šeimos vyno rūsio lankymas. Nakvynė viešbutyje.

     

6 DIENA. Pusryčiai Trumpas sustojimas Nante, mieste, kuriame gimė ir gyveno Žiulis Vernas. Apžiūrima miesto pilis ir katedra. Dienos poilsis prancūziškajame „Majamyje“ - Meilės pakrantės La Baule kurorte prie Atlanto vandenyno. Egzotiška augmenija, auksiniai smėlio paplūdimiai, maudynės Atlanto vandenyne. Siūlome ne tik pasimaudyti, bet ir pasikaitinti karštoje Prancūzijos saulėje (sezono metu). Nakvynė viešbutyje.

     

7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė į Sen Malo - korsarų miestą-tvirtovę su galingomis sienomis, bastionais, masyviais pastatais. Pasivaikščiojimas ant gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kur atsiveria vaizdas į iš vandens kyšančias uolas, fortus, salas. Čia būna patys efektingiausi potvyniai ir atoslūgiai. Miesto restoranuose galima paragauti jūros gėrybių. Vykstame į Kankalį, kur auginamos austrės, turtingos jodo ir druskos bei vertinamos dėl ypatingo riešutų skonio. Siūlome pietus jūros gėrybių restoranėlyje. Vakarų pasaulio stebuklas – Mon Sen Mišelio vienuolynas, pastatytas ant uolos XIIIa., gotikinės architektūros šedevras, neregėto grožio tvirtovė jūroje, traukianti piligrimus ir turistus iš viso pasaulio. Prie vienuolyno taip pat labai ryškūs vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Išvykimas iš Mons Sen Mišelio. Nakvynė viešbutyje.

     

8 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Antverpeną – Rubenso gimtąjį miestą. Pažintis su Antverpenu, kurį puošia XVI – XVIIa. architektūros paminklai: Rubenso namas - muziejus, Šv.Mergelės Marijos katedra, kurioje puikuojasi keli Rubenso darbai, puošni Šv.Jokūbo bažnyčia, kurioje palaidotas Rubensas, pagrindinė Antverpeno – Meir gatvė; Didžioji aikštė su Brabo fontanu, renesansine Rotuše su gildijų pastatais, primenančiais apie Antverpeno prekybos aukso amžių. Išvykimas iš Antverpeno. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas - Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5400 km

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 150 EUR. Priemoka už vienvietį kambarį nuo 699 Lt

Papildoma informacija

Galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas / asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas / asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė.

Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.