«

NIURNBERGAS – ROMANTIŠKASIS KELIAS – AUGSBURGAS – FIUSENAS – NOIŠVANŠTAINAS – GARMIŠ PARTENKIRHENAS - INSBRUKAS – MIUNCHENAS - REGENSBURGAS

 

Kelionės programa

1 DIENA. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai.Kelionė į Niurnbergą – senąją Šventosios Romos imperijos sostinę. Pažintis su miestu. Imperatoriškoji pilis ir pilies kiemeliai, senojo miesto panorama nuo pilies sienų; nusileidimas kreivomis grįstomis gatvėmis nuo pilies kalvos į senąjį miestą, stebinantį įmantria architektūra. Garsiojo dailininko A.Diurerio namas. Turgaus aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais: Rotušė, Dievo Motinos ir Šv.Sebaldo gotikinės bažnyčios, “Nuostabiųjų šaltinių” gotikinis fontanas; ant srauniosios Pegnitz upės vandenų pastatyta Šv.Dvasios prieglauda, Šv.Lorenso, Šv.Martos ir Šv.Klaros bažnyčios, amatininkų kvartalas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti seniausią Niurnbergo užeigą „Dešrelių namai“. Čia galėsite paragauti frankiškų dešrelių ir bavariško alaus. Išvykimas iš Niurnbergo. Kelionė „Romantiškuoju keliu“, kuriuo kadaise traukė romėnai, kryžiuočių riteriai, piligrimai, viduramžių pirkliai. Kelionė pro švelniai banguojančias Frankonijos pievas ir vynuogynus, pro žavius viduramžių miestelius su didingais barokiniais rūmais ir fantastiškomis pasakų pilimis. Nakvynė viešbutyje.

3 NDIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Augsburgą, dviejų tūkstančių metų senumo miestą, su plačiomis gatvėmis, romaninėmis ir gotikinėmis bažnyčiomis, rokoko stiliaus rūmais.Pažintis su senamiesčiu: XVII a. Rotušė, Šv.Marijos katedra, Šv.Onos bažnyčia. Išvykimas iš Augsburgo. Kelionė per Bavarijos Alpes, užburiančias miškų, ežerų ir viršukalnių grožiu. Aplankomas įspūdingas kalnų miestelis Fiusenas, garsus aukštutine pilimi ir Benediktinų vienuolynu. Ekskursija į pasakiško grožio Bavarijos karaliaus Liudviko II pilį – Noišvanštainą, kurios sienos išpieštos R.Vagnerio operų motyvais. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas į  žymiausią Vokietijos kalnų kurortą Garmiš – Partenkircheną, prigludusį prie aukščiausios Vokietijos Alpių viršukalnės Cugšpice (2962 m). Poilsis kalnuose. Kelionė į Tirolį. Atvykimas į garsų visame pasaulyje Svarovskio kristalų muziejų, kuriame susipažinsite su kalnų krištolu, pajusite jo grožį, žmogaus ir gamtos harmoniją. Išvykimas į Tirolio sostinę Insbruką. Pažintis su senamiesčiu, kuris nustebins viduramžių pastatais, bažnyčiomis, parkais. Rotušės bokštas, Hofkirche bažnyčia, Šv.Jokūbo katedra, imperatoriškieji Hofburgo rūmai, Auksinis stogelis... Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Bavarijos sostinę – Miuncheną. Ekskursija po senamiestį: Karlo vartai, Dievo Motinos katedra, Naujoji ir Senoji rotušės, šv.Mykolo bažnyčia, Marijos aikštė, Olimpinis stadionas, BMW centras, Nimfenburgo rūmai. Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti seniausioje Miuncheno aludėje “Hofbrauer”(HB). Išvykimas į Regensburgą, vieną iš senosios Vokietijos architektūros perlų. Pažintis su senamiesčiu: gotikinė katedra, vyskupų rūmai, viduramžių miesto gatvelių labirintai. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas - Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3700 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 40 EUR.

Papildoma informacija

Galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas / asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas / asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė.

Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d.iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo eiliškumas gali keistis.