«

VELIČKA – KROKUVA – CHOPOK – JASNA – SLOBODOS STALAKTITŲ – STALAGMITŲ URVAI - BUDAPEŠTAS

your image title 

your image title  your image title

 

Kelionės programa

1 DIENA. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Veličką. Aplankome jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135 m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Grupės pageidavimu Krokuvos vandens atrakcionų parko lankymas. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Florijono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė). Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai - Lenkijos - Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A. Mickevičiaus palaikai). Laisvas laikas. Išvykimas iš Krokuvos. Kelionė į Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su Žemųjų Tatrų kalnų kurortu Chopok – Jasna. Tai didžiausias Slovakijos žiemos ir vasaros sporto pramogų centras, dar vadinamas Slovakijos slidinėjimo rojumi. Pasikėlimas lyno keliu į vieną aukščiausių Žemųjų Tatrų viršūnių Chopoką (2024m). Poilsis kalnuose. Įspūdinga kalnų panorama. Demono slėnyje, jungiančiame Jasną su rajono centru Liptovski Mikulašu, yra vieni gražiausių Rytų Europoje Slobodos stalaktitų – stalagmitų urvai. Ekskursija po paslaptingą požeminį pasaulį. Išvykimas į Budapeštą. Romantiškas pasiplaukiojimas laivu Dunojaus upe (pageidaujantiems). Naktinio Budapešto panorama nuo Gelerto kalno. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Budapeštą: Budos pilies ansamblis su Šv. Trejybės aikšte, gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos, Pešto panorama nuo neoromaninės tvirtovės - Žvejų bastiono. Vienos vartai, katakombos, Karalių rūmai. Peštas: Belvarošo bažnyčia, neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv. Stepono katedra – bazilika, Operos ir baleto teatras, Didvyrių aikštė, Vaidahuniado pilis ir Varošligeto parkas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Vaizduojamojo meno galeriją, Modernaus meno muziejų, Transporto muziejų, Zoologijos sodą. Nepamirškite miesto centre įsikūrusio vieno didžiausių Budapešte Sečenio terminių maudyklių komplekso (pirtys, baseinai, maudynės šiltame mineraliniame vandenyje). Išvykimas iš Budapešto. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas - Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3400 km

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso - vaizdo aparatūra), 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, vietinio transporto bilietai, papildomos paslaugos.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50-70 EUR.

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 200 Lt

Papildoma informacija

Galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas/ asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas / asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė.

Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.

Turėti maudymosi kostiumėlį ir rankšluostį.