«

POTSDAMAS – BERLYNAS - DREZDENAS

your image title  your image title  your image title  your image title

Kelionės programa

1 DIENA. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į pilių, ežerų ir parkų, Frydricho Didžiojo miestą - Potsdamą. Pažintis su miestu pėsčiomis ir autobusu: garsieji Cecilienhofo rūmai, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senoji rotušė, Olandų kvartalas, Šv.Petro ir Povilo bažnyčia, Brandenburgo gatvė ir vartai. Pasivaikščiojimas po didžiulį San Susi parką su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. Esant galimybei, San Susi rūmų lankymas. Kelionė į Berlyną. Apžvalginė ekskursija po miestą autobusu ir pėsčiomis: Aleksandro aikštė, Televizijos bokštas, viena seniausių mieste Marijos bažnyčia, alegorinis Neptūno šaltinis, Unter-den-Linden alėja, Brandenburgo vartai, šiuolaikinės architektūros šedevras - Potsdamo aikštė, alsuojanti futuristine dvasia, šalies parlamento būstinė – kaip Feniksas iš pelenų prisikėlęs Reichstagas, vakarų Berlyno traukos centras – „Europos centras“, kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia, Kurfiurstendamo prospektas. Išvykimas iš Berlyno. Kelionė link Drezdeno. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į Drezdeną - vadinamą “Elbės Florencija”. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po miestą. Pasivaikščiojimas Briul terasa, vadinama “Europos balkonu”; atstatyta Dievo Motinos katedra; „Karališkoji eisena“ - freska iš daugybės porcelianinių plokštelių, kurioje pavaizduoti Vetinų dinastijos kunigaikščiai; renesanso stiliaus Karališkieji rūmai ir Karališkosios šeimos koplyčia; Tašenbergo rūmai (pastatyti Augusto Stipriojo favoritei grafienei Kozel); garsioji Zemperio opera, kurioje dirbo J.S.Bachas, F.Mendelsonas – Bartoldis, K.M.Veberis ir kiti garsūs muzikai; baroko šedevras - Cvingerio rūmai, rūmų panorama nuo Nimfų fontano. Muziejų lankymas pasirinktinai: paveikslų galerija Cvingerio rūmuose (A.Diurerio, Ticiano, Džordžonės, Rafaelio, Rubenso, Rembranto originalūs darbai). Brangenybių ekspozicija – “Žalieji skliautai”. Laisvas laikas. Išvykimas iš Drezdeno. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai.Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas - Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2900 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė  autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai, papildomos paslaugos.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI : ~40 -50 EUR.

Papildoma informacija

galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas / asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas / asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė.

Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d.iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.