«

VARŠUVA - CELĖ – BRĖMENAS – HAMBURGAS – LIUNEBURGAS

your image title  your image title  your image title  your image title

Kelionės programa

1 DIENA. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Lenkijos sostinę Varšuvą, vadinamą miestu feniksu. Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį: Karalių pilis – buvusios Lenkijos karalystės simbolis (čia 1791 m. buvo pasirašyta pirmoji Europoje Konstitucija), Šv.Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai. Senoji turgaus aikštė – senojo miesto simbolis, Pilies aikštė su Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv.Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis, konservatorija, kurioje mokėsi M.K.Čiurlionis. Išvykimas iš Varšuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Atvykimas į Celę, vieną iš Vokietijos „fachverko kelio“ miestų. Apžiūrime vienus gražiausių Vokietijoje renesanso ir baroko stiliaus Hanoverio hercogų rūmus, kuriuose dar ir šiandien veikia seniausias Vokietijoje „Pilies teatras“. Celės senamiestis: daugybė puikiai restauruotų XVI – XIX a. fachverkinių namų, rotušė, gotikinė bažnyčia, prancūziško stiliaus parkas. Išvykimas iš Celės. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į laisvąjį Hanzos miestą - Brėmeną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: pagrindinė Brėmeno viduramžiška turgaus aikštė; riterio Rolando skulptūra, simbolizuojanti Brėmeno laisvę; XVa. gotikinė Brėmeno rotušė su renesanso stiliaus fasadu; Brėmeno muzikantų skulptūra; katedra; dievo Motinos bažnyčia; Medvilnės birža. Šnoro kvartalas – istorinis XV- XVIIIa. statytų mažų namų rajonas; Bretcherštrase – šioje gatvelėje kadaise gyveno kubiliai, o 1926m. buvo rekonstruota Art Deco stiliumi. Esant galimybei vyno rūsio lankymas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasiplaukioti Vėzerio upe ir pasigrožėti Brėmenu nuo vandens, ar tiesiog pasėdėti vienoje iš jaukių senamiesčio kavinių. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas iš Bremeno. Kelionė į vieną didžiausių ir svarbiausių Hanzos miestų – Hamburgą. Pasivaikščiojimas po senajį miestą: čia rasite Čilės namą, kuriame būdavo sudaromi geriausi arbatos, kavos ir prieskonių sandoriai, apžiūrėsite renesansinę Rotušę ir Šv.Petro bažnyčią – seniausius maldos namus Hamburge, Alsterio pavilijoną. Šv. Mykolo bažnyčia – viena labiausiai mylimų ir lankomų Hamburgo bažnyčių. Ji laikoma miesto simboliu, pasididžiavimu ir tvirtybe. Pakilus į 120m aukščio bažnyčios varpinės bokštą atsiveria nuotabi panorama į Hamburgo senamiestį, Elbės upę ir jos kanalus. Taip pat užsukite į Deichstraße gatvę, kurioje yra XVII – XIX amžiaus biurai ir gyvenamieji pastatai, o kartu ir prašmatniausi restoranai bei užkandinės. Vaikštinėdami po senamiesti, nusikelsite į senus laikus, kurie buvo tikras rojus prekybininkams. Lankantis Hamburge negalima praleisti progos stabtelti Speicherstadt sandėlių kvartale ir pajusti dvasią, kuri čia tvyrojo laivybos klestėjimo laikais. Išvykimas iš Hamburgo. Kelionė į – Liuneburgą. Tai buvęs vienas turtingiausių miestų Vokietijoje, apie kurį buvo sakoma - pastatytas ant druskos. Pažintis su miestu, kuris išlaikė viduramžišką dvasią: senasis uostas su pirklių namais, stintų turgus, Šv. Mykolo bažnyčia, vertingiausias miesto paminklas – rotušė gotikiniais langais, įdomi savo turtingu interjeru. Laisvas laikas. Išvykimas iš Liuneburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas - Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2800 km

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 60 EUR. Priemoka už vienvietį kambarį nuo 120 Lt.

Papildoma informacija

Galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas/asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas/asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d.iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.