«

MAGDEBURGAS – KVEDLINBURGAS – VERNIGERODE – GOSLARAS

your image title  your image title  your image title your image title

Kelionės programa

1 DIENA. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė į Vokietiją. Atvykimas į Magdeburgą, įsikūrusį prie Elbės upės. Vienos pagrindinių Vokietijos bažnyčių – Šv.Mauricijaus ir Šv.Kotrynos katedros, kurioje palaidotas vokiečių kaizeris Otto Didysis, apžiūrėjimas. Lankymasis architekto F.Hundertwasserio „Žaliojoje citadelėje“. Tai pastatas, išsiskiriantis nestandartiniais architektūriniais sprendimais ir jį puošiančia aukmenijos gausa. Laisvas laikas. Išvykimas iš Magdeburgo. Atvykimas į Harco priekalnėse išsidėsčiusį Kvedlinburgą, įkurtą 922m. ir vadinamą „Vokietijos lopšiu“. Vienas didžiausių Vokietijoje Kvedlinburgo senamiestis yra įtrauktas į pasaulinį UNESCO kultūros paminklų sąrašą. Pažintis su miestu: Pilies kalva, ant kurios stūkso Kvedlinburgo pilis, Šv.Servacijaus vienuolyno bažnyčia ir katedros lobynas.  Šv.Viperto kripta, turgaus aikštė, kurią puošia XIII – XIV a. Rotušė ir turtingų miestelėnų namai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėti farchverkiniais, neogotikiniais bei jugendo stiliaus pastatais, apsilankyti alaus darykloje, paragauti originalaus vietinio alaus.  Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas į Harco kalnų papėdėje įsikūrusį Vernigerode miestelį, kurio senamiestis dėl puikių fahverko stiliaus namų vadinamas „Harco kalnų perlu“. Grupės pageidavimu virš miesto įspūdingai iškilusios Vernigerodės grafų pilies, dėl savo grožio vadinamos Harco Noišvanštainu, lankymas. Nuo pilies terasos matyti Brokeno kalnas Valpurgijos naktį lankomas ne tik raganų, bet ir turistų. Išvykimas į vie­ną iš gra­žiau­sių se­no­sios Vo­kie­ti­jos mies­tų, įtrauk­tą į UNES­CO pa­sau­lio kul­tū­ros pa­vel­do są­ra­šą – Goslarą. Pasivaikščiosite po viduramžišką, spalvingą senamiestį, kuriame išliko siauros gatvelės su XV – XVI amžiaus fachverko stiliaus namais, Imperatorių rūmais, XII a. statyta vienuolyno bažnyčia, Rotuše. Senamiesčio na­mai puo­šy­ba len­kia vie­nas ki­tą. Lan­gi­nės – tar­si at­vi­ru­kai, ta­py­ti geo­met­ri­nė­mis fi­gū­ro­mis, au­ga­lų mo­ty­vais, na­mų sie­nos de­ko­ruo­tos Bib­li­jos teks­tais, iš­li­ku­sios ir na­mų sta­ty­mo da­tos. Laisvas laikas puodeliui kavos. Išvykimas iš Goslaro. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas - Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2600km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50 EUR. Priemoka už vienvietį kambarį nuo 120 Lt.

Papildoma informacija

Galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas/asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas/asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d.iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda