«
More Articles...

 

 

 

Beribės ryžių plantacijos. Šimtai šventyklų. Ugnikalniai. Kalnų ežerai. Paplūdimiai lyg iš paveiksliuko. Šamanų ir magijos kultas. Tai – Balis: taškelis žemėlapyje, kur užlieja ramybė. Balio sala yra tik nedidelis lopinėlis vienos didžiausių pasaulio valstybių – Indonezijos – žemėlapyje, tačiau tai labiausiai lankoma turistų Indonezijos sala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paslaptinga, įspūdinga, pašėlusi ir spalvinga – į šiuos žodžius sutelpa žlugusių civilizacijų didybės likučiai, pašėlęs didžiųjų miestų gyvenimas, idiliška kurortų ramybė bei gamtos spalvos ir kvapai. Meksika – keliautojų rojus, taip pat garsėja žymiąja tekila, Corona alumi ir nuostabaus grožio paplūdimiais.

 

Saloje amžina vasara! Saulė šviečia 350 dienas per metus ir temperatūra svyruoja tarp 21 ° C ir 29 ° C. Vėjas pučia nuolat nuo vandenyno, oras vidutinio drėgnumo 40% iki 60%. Vietoj klasikinių keturių sezonų, Žaliojo Kyšulio salos turi tik du: Tempas das Brisas (vėjuotas laikas) nuo spalio iki liepos vidurio ir Tempo das ChuvaS (lietaus sezonas) nuo rugpjūčio iki rugsėjo, kai gali būti liūčių. Vandens temperatūra svyruoja tarp 22 ° C ir 27 ° C ištisus metus.

Per metus temperatūra svyruoja labai mažai ir dauguma šalies vietų išlaiko daugiau nei 25 ° C.

Skaityti daugiau...

Informacija ruošiama...